Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
28-04-2015, 04:38 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-04-2015 04:38 PM przez kubala1122331.)
Post: #1216
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Joker
Jaki ból dupy? Ja tylko powołałem się na złamanie regulaminu na co mam prawo, przyznałem mu rację w innym temacie i merytorycznie odpowiedziałem jeszcze w innym. To ja zostałem przez niego nazwany nierozgarniętym userem, który jest totalnym matołem, bo nie rozpoznał prowokacji, tylko normalnie odpowiedział. Po czym zostałem uznany za stalkera, który śledzi każdy wpis RSC na całym internecie i to dla niego jedyna wartość w życiu.
Ktoś, kogo nie znam z imienia i nazwiska bezczelnie mnie obraża, a ja mam jeszcze niby ból dupy... Brawo. Czekam jeszcze niech znów @Gogolius pokasuje te posty, a RSC obraża mnie dalej,
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - kubala1122331 - 28-04-2015 04:38 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości