Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
11-04-2015, 07:24 PM
Post: #1168
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: SYLWASswajData: 11-04-2015 15:55:04
Gdy słyszałem na innym Portalu opowiadał jak to znokautuje tego chłopaka z Argentyny , już po tym wywiadzie wiedziałem że tak się nie stanie gdy zobaczyłem rekord Argentyńczyka, Mi nie mógł zrobić czasówki gdy się dowiedziałem na tydzień przed walką o tym starciu, a co dopiero takiego chłopaka że jak nie w pierwszej fazie to w drugiej fazie walki na pewno wygra przed czasem,o mało co i zostałby przebudzony z tego swojego gwiazdorskiego snu gwiazdor od siedmiu boleści, leci do kanady z pierwszym lepszym prowadzonym chłopakiem z rekordem od 6w-0por i się budzi , porażka te wypowiedzi z wciągniętym wdechem bez odrobiny skromności!!!!!!!!!! Biedny chłopczyk ale przebudzenie nadejdzie ,może nie szybko ale nadejdzie i to będzie bolesne gdyż im jest się wyżej tym bardziej boli upadek na ryj!!!!!!!!!!! Zero skromności
"...po pierwsze bo miałem innych sparingpartnerów ,po drugie nigdy z takimi nie lubiłem walczyć...a po trzecie ten rywal był taki jak był , strasznie nie wygodny... a on właśnie wtedy bił jakieś cepy takie, naprawdę... ...najgorszy z najgorszych rywali ponieważ nie lubię takich rywali..."
kogo to obchodzi tłumaczenia dzidzi a ciekawe kiedy ten chłopak z Argentyny się dowiedział o walce i co on by musiał powiedzieć. Masakra Szopka

O kurwa polski bum wylewa płacze na głównej beka :v :v :v :v :v

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - KrychuTMT - 11-04-2015 07:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości