Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
24-01-2015, 01:32 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-01-2015 01:38 AM przez BMH.)
Post: #1075
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Autor komentarza: Rollins
Data: 23-01-2015 23:58:41
Słuchajcie przygłupy.
Ja do siebie nikogo nie zapraszam. Ale widzę tylu tu chojraków, sam jestem cwaniakiem, lubię napierdalanki, więc jeśli ktoś ma mi tu bluzgać i mieć ból dupy prze kompem, to po co ma to dusić w sobie?
Po co kisić złość na Rollinsa i knuć intrygi?
Po co robić śmietnik na forum?

Może przyjechać i ręcznie mi wytłumaczyć jak to bardzo mnie nie lubi.

Wiem, że dla internetowych ciot jest niezrozumiałe, że ktoś może nie bać się bójki z nieznanym przeciwnikiem.
Ale po pierwsze, nie po to jesteście internetowymi ciotami, żeby świecić odwagą w realu.
Po drugie, to ja sam wolałbym wytłumaczyć co poniektórym ręcznie, co mam mu do przekazania.


(24-01-2015 01:32 AM)redd napisał(a):  Humanitaryzm wyższych lotów - brudnych nie biję xDDD

Ale mu leb pierd*lna.Big Grin Czytam i nie wierze. On kurde mac pisze o robienu smietnika na forum. Pyta innych po co to robia..Big GrinBig Grin No jest to naprawde geniusz!

Autor komentarza: Rollins
Data: 24-01-2015 00:19:43
Inna sprawa.
Nieraz mi tu wytykano, że brzydko się odzywam do zaczepiających mnie nieustannie użytkowników.
Udowodniłem tym mądralom, że mi zajmie krócej, żeby ci umoralniacze zaczęli jeszcze szybciej używać podobnego języka.
Tak czy siak wyszli na durniów


Autor komentarza: Rollins
Data: 24-01-2015 00:36:10
southpaw
Wiem o co chodzi.
Wiesz ile razy ja odpuszczam...
Jak to mówią moi kumple, jeżeli ja już komuś w mordę dam, to musiał mnie naprawdę wkurwić.
Zresztą już mi nie wypada. Po tych wszystkich bójkach, to tylko ręce mnie pobolewają od czasu do czasu.

Ale skoro tutaj (jak i na innych stronach) tylu chojraków, to chciałem zbadać kontrolnie stopień odwagi i waleczności internetowych wojowników zza kompa.

Jak się zapewne domyślasz, jestem nieco zawiedziony :-)

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - BMH - 24-01-2015 01:32 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości