Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
18-01-2015, 10:45 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-01-2015 10:50 PM przez Sander.)
Post: #1048
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Szukają redaktora na głównej, czytam komentarze i jest wesoło, polecam Smile
http://www.bokser.org/content/2015/01/18.../index.jsp


O cholera, ale jadą po Rollinsie - zajebiste teksty, łapcie Smile Leżę i rżę Big Grin
http://www.bokser.org/content/2015/01/18.../index.jsp

Jeden z wielu takich postów, są lepsze nawet Smile

Autor komentarza: Milan
Data: 18-01-2015 22:37:05
Akcja jest dynamiczna .
Cop Basen jest już w LittleWillage 30 km na wschód od Ułan Bator ( Mongolia ) by przeprowadzic wywiad z przerażonym sołtysem .
CB : Co się stało panie sołtysie ?
Sołtys : To się wydarzyło jakas godzine temu . Oglądałem taniec z gwiazdami kiedy nagle drzwi wejściowe wpadły mi do salonu . Odwróciłem sie a on tam byl . To był przerazajacy widok, zona z dziecmi z miejsca zaczęły się modlić . Mówił tylko internet , potrzebuje internet juz 4 godziny nie dodałem żadnego komentarza na orgu i zaraz zwariuje . Dawaj mi internet.
Zaprowadziłem go do komputera i sam w myslach odmawialem koronke .
Zalogował sie do 17 witryn po czym napisał zdaniem : Bware to len i nie trenował i wcisnął enter .
Po czym wstał położył mi ręke na ramieniu i dodał :
Nie musicie się obawiać nie wyście mi zawinili i w sekundzie zniknał z domu krokiem hybrydy Zaba Judaha i Floyda Maywetera JR

cdn

Kurwa, to co się dzieje w tym temacie o kontuzji Wildera to jakaś masakra. Pokazuje to dobitnie, że główna to najgorsze miejsce na świecie do dyskusji o boksie, ale jakie jajca tam kręcą o tym Rollinsie, co on im zawinił..

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSZ6HrOgUZARUBPDT4RLFV...mKD--0RfJQ]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - Sander - 18-01-2015 10:45 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości