Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
16-12-2014, 03:08 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2014 03:13 PM przez BMH.)
Post: #985
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
No to czytajcie. Rozkreca sie powoli, ale kazdy kolejny post, jest coraz bardziej ostry.


Autor komentarza: Grzelak
Przy okazji mam pytanie, wydajesz się być całkiem do rzeczy, dlaczego na drugim portalu jesteś tak bardzo wyśmiewany?

Big Grin

Autor komentarza: Rollins
Tak, nie byłem tam lubiany. Bo też i wyraźnie okazywałem im pogardę.
W sumie wszystko zaczęło się, gdy nieopatrzenie wszedłem na "kącik przygłupa", czyli ichniejszy "Shoutbox", a tam...
towarzystwo, niczym baby, niczym takie wsiowe przekupki z bazaru, obgadują człowieka za plecami. Najgorsze, że głównie bzdury na mój temat.
Wtedy zacząłem z nich jawnie drwić, kpić i wyśmiewać. A i sam lubiłem coś napisać dla zbity, żeby banda przygłupów mogła się mądrzyć :-)

Big Grin

Autor komentarza: Rollins
Tam towarzystwo krótko się wypowiada. Wszyscy głosem fachowców.
Za to na "Shoutboxie" swoim analfabetyzmem życiowym "każdy" się musi pochwalić. Analfabetyzmem nieświadomym, rzecz jasna.

Big Grin

Autor komentarza: Rollins
Zamknięte hermetycznie towarzystwo. Wbrew pozorom nie zaprzyjaźnione ze sobą.
Panuje tam niezrozumiała duma,że to najstarsza bokserska strona w Polsce. No i co z tego?
Ludzie tam przychodzą i szybko odchodzą.
To właśnie to zamknięte towarzystwo to sprawia. Kto przyjdzie nowy, musi okazać szacunek "starszym" bo jest tu krócej.
Tam w ogóle panuje swoista rywalizacja. Robią różnego rodzaju statystyki, artykuły miesiąca i większość rywalizuje ze sobą w durnych, zdawałoby się, sprawach.
Piszący konkurują ze sobą o popularność. Wypowiadają się jedynie pod swoimi tekstami, żeby mieć najwyższą poczytność. Z tego też powodu milczą w innych tematach, innych autorów.

Jakieś durne pretensje, że ty masz więcej komentarzy niż inni. (pojawiają się informacje kto przekroczył np 1000 komentarzy). Samo to, że za ilość komentarzy masz awanse aż do championa.
Co drugi tam to moderator, tak że takie mikro państwo policyjne.
Jeszcze inna sprawa, każdy chce być uważany za największego eksperta, znawcę boksu. Kto pisze za dużo, za bardzo się wychyla, ten jest niepożądany, nie wzbudza sympatii, dlatego też niezbyt znajduje kandydatów do dyskusji. Nikt nie przyzna mu racji.
Zamknięta grupa zadufanych w sobie, zakompleksionych snobów.
Szkoda gadać.
Coraz mniej tam osób, bo każdy stamtąd ucieka, strona ledwie wegetuje i swoją drogą dziwię się, że jeszcze. Przy takim nastawieniu i takiej polityce...
Podejrzewam, że jej dni są policzone.
Nie zdziwi mnie to.


Big Grin

Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 15-11-2014 22:09:32
Rollins
masz przeciez konto na podryw dziewczyn lub chlopakow jak tam bracie wolisz Smile

Big Grin

Autor komentarza: Rollins
Data: 15-11-2014 22:50:36
Podanie swoich danych ma też taką właściwość, że już nie jestem tutaj osobą anonimową.
Jeżeli wkurwię się kiedyś i złożę akt oskarżenia na takiego cwaniaczka, internetowego, to...
forumowy bohater będzie musiał przyjechać.
Na rozprawę

Mówię to, bo oczywiście głupek nie zdaje sobie z tego sprawy.


Big Grin Uliczny fighter grozi sprawami w sadzie, po czym piszeBig Grin


Autor komentarza: Rollins
Widzisz, frajerze, galę mogłem oglądać chociażby w knajpie obok...
Nic nie wiem o żadnej ustawce. Powiedziałem, że nigdzie do nikogo nie pojadę.
Jako jeden z niewielu tutaj przedstawiam się imieniem i nazwiskiem.
Bartłomiej Dzirba się nazywam. Mieszkam w Tomaszowie Lubelskim, ul. Traugutta. http://trurlrollins.znajomi.interia.pl/wizytowka
Jeśli masz ochotę na wizytę u mnie, to zapraszam.
Taka uwaga
Proponuję kupić bilet w jedną stronę na wycieczkę.
Będzie to wycieczka po śmierć.




Smichy hihy, ale ludzie, on ma lat 40(albo zbliza sie do 40tki), a starszy nastolatkom smiercia.. w innym miejscu sprawa w sadzie.

Opis z tego portalu dla starych kwalerow.


Wzrost: średni
Sylwetka: muskularna
Włosy: brunet(ka) krótkie
Oczy: niebieskie
Wykształcenie: wyższe
Znak zodiaku: lew
Zajęcie: inne
Wyznanie: katolicyzm
Papierosy/alkohol: palę / piję okazyjnie
Hazard: nigdy
Stan cywilny: kawaler/panna
Chce zmienić stan: nie
Chcę mieć dzieci: tak
Szukam: kobiety
Interesuje mnie: wspólne spędzanie czasu, luźna znajomość, przyjaźń, imprezy, turystyka i podróże, seks

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 16-12-2014 03:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości