Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
26-09-2014, 07:55 PM
Post: #896
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Tak jak nigdy nie wstawiam komentarzy innych użytkowników ze względu na to, że po prostu staram się szanować opinię KAŻDEGO usera i nawet jeżeli jest ona niedorzeczna czy zabawna to staram się nie pokazywać publicznie zażenowania itd to teraz muszę to wstawić. Komentarz pochodzi z konkurencyjnego portalu i generalnie nie mam nic do usera, ale co tu dużo mówić dojebał jak polska brazylii.

#4 Robert Konieczny 2014-09-26 17:46
Jeśli Paweł wykaże minimum umiejętności, to nie może tego przegrać. Sam kiedyś miałem sparing z osobą dużo niższą ode mnie. Dla mnie to nie był wysiłek, aby nie dopuścić go do siebie, a tamten stwierdził, że przy takiej różnicy wzrostu nie miał szans się przedrzeć do półdystansu. Po prostu praw fizyki nie da się oszukać. Mam nadzieję, że Paweł zaprezentuje się świetnie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RedHawk - 26-09-2014 07:55 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości