Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
09-06-2014, 10:29 PM
Post: #824
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(napisałem, że "tempo walki z Mago było wysokie przez całą walkę, nawet jak na standardy HW w latach '90, Perez przez całą walkę wyprowadzał rekordową ilość ciosów.")

Autor komentarza: rafaltheoData: 09-06-2014 23:06:47
Dobra ostatni raz:
Piszesz: Perez z Mago mial aktywnosc porownywalna do typowych walk z lat '90- wniosek: mial aktywnosc porownywalna do Mercera z Lewisem
Wiemy, ze Perez jest wystarczajaco podobny w wielu aspektach do Mercera a stylowo z Lewisem musialby walczyc tak czy siak podobnie do Mercera.

Z Twoich slow wiec wynika, ze Perez z Mago dalby wyrownana walke z Lewisem, a to jest oczywiscie bzdura, przegralby z kretesem. A skoro przegralby z kretesem, to glownie dlateog, ze ta aktywnosc z Mago byla duzo duzo slabsza niz np Mercera z Lewisem.
W ogole nie ma juz sensu dyskutowac, jak tego nie rozumiesz to nie da sie juz nic Tobie wytlumaczyc.

WTF?? W ogóle poziom abstrakcji stał się dla mnie za wysoki, może mi ktoś to przetłumaczy, cała "dyskusja" tutaj:
http://www.bokser.org/content/2014/06/09.../index.jsp
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Matys - 09-06-2014 10:29 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 16 gości