Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
03-04-2014, 09:41 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-04-2014 09:41 PM przez RSC-2.)
Post: #683
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Sprecyzujcie swoje pytania ponieważ nie ma w nich logiki

@Sander.
Czy chodzi Ci o wypowiedzi które są narzucaniem warunków innemu userowi przez osobę któa nie jest moderatorem?



Cytuję :
Skup sie czlowieku. Pisz, i po 100 postow dziennie, i wkurwiaj tym 90%forum. Myslisz, ze ktos bedzie Cie prosil, czy straszyl? Kazdy pojdzie droga Matysa, a ty bedziesz pisal do "sciany", i tak sie skonczy kariera copa. Naprawde chcesz tego? Grzecznie zwrocilem uwage na to, ze Twoje pisanie odbiega od standardow, i jest to zbedne. Zalezy Ci na milej atmosferze, to sie dostosuj do tego o co prosza inni. Jezeli dalej bedziesz pisal do mnie jak powyzej, to zrobie tak jak kolega Matys. Sadzisz, ze inni beda sie z Toba cackac? Zwroca Ci uwage raz, pozniej drugi, i zrobia to samo.
Masz jakies ale do innych, to napisz do kogo, i o co. Ty, nakurwiasz tak te posty, ze wszystko inne ginie pod ich iloscia... post, pod postem.. x3, x4... Nie jest to fajne. Masz opcje edytuj, to korzystaj.

"Powtorze to co napisalem wczesniej. Golovkin pokonal Prokse i Rosado (obie te walki ogladalem przy ringu)"

Nie wiem jaki widzisz sens, w powielaniu tej samej rewelacji? Powaga.. to sie nazywa spam kolego. Zaciela Ci sie plyta? Chwalisz sie? Byles na walce, to gratuluje. Jako dorosly czlowiek, widzisz sens w powtarzaniu tego co kilka postow? Prosze Cie, zachowuj sie powaznie.


Jestes ograniczony? Drugi raz pisze, ze strzelasz postami jak szalony... 60 na dzien, co jest meczace. Pozniej jak przystalo na doroslego czlowieka, powolujesz sie po raz ktorys, ze byles na tej walce. Chwalisz sie? A Ty niby nie wiesz ocb, i starsz sie to przedstawic tak, ze ja mam zal o Twoje inne zdanie w kontekscie boksu... Jak nie zrozumilales mojego przekazu, w czym tkwi problem, to jestes smieszny.

Zreszta... ide do klubu Matysa. Jak dojda mnie sluchy o Twoich dyskusjach RSC-2, to dopiero zaczne Cie znow czytac, teraz nie ma mowy. Jak sie nie zmienisz, i dalej bedziesz w swoim stylu walil spamem, to szybko zakonczysz kariere. Bez odbioru.
________________________________________


Sander, Gogolius, nie karmcie trolla. Nie dajcie sie prowokowac. Jak wali spamem.. pisze nie na temat.. czy najnormalniej trolluje, to jest opcja zglos post do moderatora. Niech spamuje, a jak mod uzna, ze tresc nie jest zwiazana z tematem, to bedzie usuwal te wypociny. Jestem przekonany, ze nic tak nie zaboli go, jak kasowanie czesto glupich, i niezwiazanych z tematem postow.

Macie jakis problem? Zglaszajcie nic niewnoszace posty modowi, lub ignorujce glupka. W innym razie, nawet gdy chcecie zwrocic grzecznie uwage, to przyczynicie sie do rozmycia tematu, bo przeciez jemu o to wlasnie chodzi. Sam musialem sie spazyc, zeby odkryc, ze cop to laik, ktory kreuje sie na znawce, tylko mu nie wychodzi. Bidak jest dobry.. to wszystkie portale na ktorych go banuja, i smieja sie z nigo sa zle. Specjalnie bedzie pisal glupoty niezwiazane z tematem, az ktos mu zwroci uwage i tym samym bedzie go karmil.
Ja tam nie jestem przeciwny pisaniu z copem, jednak jak jest to nie zwiazane z tematem(np. Angulo-Alvarez), to proponowalbym przenosci takie rozmowy tu, do offtop'u.
________________________________________
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - RSC-2 - 03-04-2014 09:41 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości