Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
23-03-2014, 04:24 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-03-2014 08:56 PM przez Matys.)
Post: #628
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Pisałem Sanderowi jakiś czas temu (6 marca) w PW o sytuacji z osobą i przykro mi to mówić, ale moje przypuszczenia się sprawdzają.

Matys napisał(a):Musisz zdać sobie sprawę, że [osoba] nie jest zdrowym człowiekiem. I nie piszę tego by mu w jakiś sposób dołożyć. Nie wiem czy to schizofrenik czy co innego, ale zdrowy to on nie jest, dlatego już jakiś czas temu odechciało mi się nawet "znęcać" nad nim. Jeśli zdasz sobie sprawę, że dla niego ta wirtualna rzeczywistość jest niezmiernie ważna, to zaczniesz patrzeć na jego zachowania z politowaniem. Przecież to co on robi to jest książkowy przykład krzyku o zwrócenie uwagi (o pomoc?), facet ma jakieś poważne problemy i jest mi go autentycznie żal, ale niestety to nie miejsce na oddziaływanie terapeutyczne, dlatego uznałem, że najlepsze co dla niego mogę zrobić, to ignorowanie.

W sumie to niedobrze, że zbanowali go na głównej, bo on za chwilę przejdzie jakieś załamanie jeśli nie będzie mógł uprawiać swojej twórczości, a ciężko mu się odnaleźć na anglojęzycznych forach, bo pewnie już znają takie przypadki jak on + płynnie angielskim posługiwać się jeszcze nie umie.

Dodam jeszcze na koniec, że wg IP [osoba] znajduje się w Worcester, które było zawsze "zagłębiem" psychiatrii - http://en.wikipedia.org/wiki/Worcester_State_Hospital
A obecnie mieści się tam stanowy szpital psychiatryczny, który stwarza pacjentom domowe warunki:
http://psychcentral.com/blog/archives/20...ery-opens/

Tak więc - ostrożnie z naszym [osoba], nie bądźmy dla niego zbyt ostrzy i przygotujmy się na kolejne załamania, wybuchy, itp.

Publikuję teraz, nie żeby zrobić komuś przykrość czy wyśmiewać, po prostu myślę, że warto przy pisaniu wziąć sobie przed nawias fakt, że osoba po drugiej stronie naprawdę może być chora.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Matys - 23-03-2014 04:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości