Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
07-03-2014, 04:36 PM
Post: #572
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(07-03-2014 03:56 PM)cop2 napisał(a):  No coz, nudzicie mnie tym tematem, ale jak juz tak koniecznie chcesz sie dowiedziec, to nigdy nie przyszlo ci do glowy, ze ta cale "legenda" czy cokolwiek z tym zwiazane jest zwykla zabawa, czescia ironicznego podejscia do sytuacji?

Właśnie, że wsadzenie w cudzysłów słowa legenda oznaczało moje ironiczne podejście do sprawy, tak w kwestii wyjaśnienia. Mam nadzieję, że skoro ten temat tak ciebie nudzi, to nie będziesz się w nim udzielał - nie ma nic gorszego niż robienie wbrew sobie ^^

Ups... znowu napisałeś w tym wątku. Widać jakaś wirtualna forma masochizmu Big Grin

W każdym razie, proponuję zignorować mój post - tak, abyś się bardziej nie wynudził ^^ Z mojej strony to na razie tyle.

(07-03-2014 03:57 PM)BMH napisał(a):  
(07-03-2014 03:47 PM)redd napisał(a):  U copa w mieście pozamykali wszystkie zakłady bukmacherskie. Tak ich zdzierał z kasy, że doszli na skraj bankructwa.

A, nie psychiatryczne? lol Cool

Dosłownie istny dom wariatów mamy ostatnio na forum Big Grin
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - redd - 07-03-2014 04:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości