Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
23-02-2014, 04:03 PM
Post: #508
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-07-2013 20:04:36
nik
napisał taki sam farmazon chodzący jak ty a ty idioto w byle co się napisze wierzysz bo jesteś na wypuchach montowany o ile wiesz co to znaczy.konwersacja z toba to dno i pół meta muły wiec ciach bajera szkoda mi nawet kolejnej 1 sekundy na napinacza internetowego i kłamcy plotkarza

Autor komentarza: WARIATKRK Data: 14-07-2013 13:14:55
nik
coś słabo nie wymyślaj!w koszuli wizytowej i skórze bo tak chodzę na dresowo to może z psem góra wiec nie pisz farmazonów kłamco!!!Ja fakty stwierdzam nie pisze baśni jak ty farmarzoniarzu!takie plotkary jak ty są najgorsze zresztą nikt jesteś jak wskazuje twój login sam siebie określiłeś ze jesteś nikt i nic!

http://www.bokser.org/content/2013/07/13.../index.jsp

Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 23-02-2014 04:03 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości