Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
23-02-2014, 03:21 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-02-2014 03:22 PM przez KrychuTMT.)
Post: #503
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: WARIATKRK Data: 15-05-2013 13:16:30
NietrzezwyTomasz widać po samym loginie ze to troll napinacz który podniecony jest sprawia mu satysfakcje seksualna to ze ktoś jemu odpisze...taki mitoman jak cop który stara się dowartościować tutaj przeciwstawiając siebie jako wykreowana postać w swoim umyśle.

Autor komentarza: WARIATKRK Data: 15-05-2013 13:40:48

NietrzezwyTomasz
jesteś dziwką chcesz to podam ci numer tel na maila i ustawimy się nie widzę problemów i powiesz mi to w oczy skurwysynie cwany za monitora przed klawiaturą.

Wariat król.

@Pakman
http://www.bokser.org/content/2013/05/15.../index.jsp

"Miałem już cztery operacje, w dalszym ciągu ją czuję, nigdy już nie będzie jak wcześniej. W boksie ten problem mnie
eliminuje, mam jedną rękę, jak mam wygrać z takim Adamem Kownackim." - Artur Szpilka Rolleyes
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - KrychuTMT - 23-02-2014 03:21 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości