Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
02-02-2014, 03:05 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2014 03:11 AM przez BMH.)
Post: #437
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-02-2014 01:58:57
"SAM TAK PISAŁEŚ"
Where and When?? Może masz problemy ze zrozumieniem??? Ale widać że tak skoro ciąglę na jedno pytanie odpowiadasz zmianą tematu,
Pytam ostatni raz. Masz jakieś dowody że Scumbag cop to nie ty? że pojawiasz się jak go nie ma?? Jesteś zwykłym liżydupem który do tego copiwował tak charakterystyczne dla Copa rankingi użytkowników pisząc że nie zauważył on robił to samo ////
lol////

"MOŻE OKAZAŁ SIĘ ZAMKNIĘTY NA KRETYNÓW????"
Jak masz siłę to zaloguj się i poproś o dowody że Blackdog ma coś wspólnego z Rollins czy jak oni go tam nazywali...
To że są zamknięci niech świadczy o tym żę gości pisali tam napradwdę nieładnie a ja zostałem źle osądzony za nazwanie jąkałą Wawrzyka...
lol
Ale masz teraz argument... Zbanowali ,mnie...
problem w tym że że stąd mnie nikt nie wypraszał mistrzuniu a sam pewne rzeczy przeanalizowałemmm
Także pudło worku spermy...
A i zamiast mną się zajmować wydawaj te miliony z którymi nie wiesz co zrobić...
A i wyślij te zdjęcia w końcu pdajrze z gali Floyd Alvarez...
Co za looser,..

Ciop./...
Co to znaczy zaftzy???
coś ci się pomieszało???
Bez odbioru chroniona ciotooo...
Miłego lizania dupy facetommm///
hmmm.
Scumbag Cop.
Cop.
Dziwne co nie Big Grin D: ;d

Autor komentarza: BlackDog
Data: 02-02-2014 02:19:30
"jedno muszę ci przyznać - jesteś do znudzenia konsekwętny w tym co tam sobie ubzdurałeś"

Lol
Odpisz wyślij foty albo dalej czaruj man...
pozdrawiam,
I zamów dziwkę.
Odstresujesz się bo Black Dog już was dwóch nie bedzie dziś gryzł. Bo już ledwno żyjecie...
heh,
A jak tam na gali??
Zapomniałeś nawet jednego zdjęcia zrobić czy znów napiszesz że może redakcję podratujesz i rok znów się nie pokażesz///
Naprawdę mój piesek Brutal jest więcej wart niż wy dwaj wzięci razem di KUUPY....

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 02-02-2014 03:05 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości