Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
29-01-2014, 02:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 29-01-2014 02:44 AM przez BMH.)
Post: #415
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Najdluzsze zdanie w historii bokser.org. Ja chyba mam omamy.Big Grin


Autor komentarza: Szymonides22222
Data: 28-01-2014 22:00:11
A ja to Widze tak Wasilewski to biznesman bedzie gadał o swoich zawodnikach ze sa naj jest głóosnikiem tylko pytanie kto go bedzie słuchał i wierzył to juz jego sprawa o Szpilce juz wiemy ze nic z niego nie bedzie walczyło dwóch niepokonanych jeden został w grze klasyczna roszada i nie ma tra ta ta ta ze to tamto i co byu było fakty kazdy zna ,, Polityka Wasilewskiego ma na celu zeby takich strona jak to nie było czyli monopol na głupie infformacje mnie tam zbanowali po dwóch postach i sie nie loguje i nie wchodze na ta strone i apeluje do wszystkich ludzie olejcie kongurencje ring cos tam wchodzcie tylko ba bokser org i tym pokazemy naczym nam kibicom zalezy tak zeróbmy to najleprza metoda na Wasilewskiego i jego chec monopolu na in formacje o boksie wchodzcie tylko na orga skasujcie konto na ringuu apeluje tak zróbmy bo ja juz zrobiłem

:)Mistrz swiata!

Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 29-01-2014 00:11:14
Jak sie nieda po dobroci to juz w dawnych czasach krucjaty sie robilo za wiare i prawde ,wiec ojciec proponuje zrobmy ustawke z rin......, no w koncu nadstawianie drugiego policzka tez ma jakies granice , zalatwimy sprawe raz dwa i na winko ojciec potem zaprasza Smile

Autor komentarza: jano3136
Data: 29-01-2014 00:24:06
wasilewska to jest pazerna hiena

Autor komentarza: OjciecZradioMaryja
Data: 29-01-2014 00:33:25
Choc z drugiej strony czyta teraz ojciec artykul nie napisze brata kopera bo by ojciec sie musial spowiadac , i po wpierdzie....jaki dostal git duzo ludzi tam troche sie zmieniloSmilei czytajac tam tych ludzi to jednak wiekszosc jedzie troche po rin... tak wiec ojciec odwoluje krucjate na piszacych tam kibicow gdyz otworzyly im sie oczy i chca zgody pan z nimi , a co do pana kopera i brata naszego furmana proponuje ojciec polsat boxing night wyjasnicie sobie wszystko dla dobra boksu dolozy sie jeszcze towarzysza najmana i frekwencja murowana Smile przy promocji dwoch portali i polsatu to na narodowym trzeba by to zorganizowac

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 29-01-2014 02:40 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości