Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
08-12-2013, 04:18 PM
Post: #236
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
(08-12-2013 03:31 PM)RSC-2 napisał(a):  Z tego całego bardzo długiego i wielowątkowego twojego wpisu zgadzam się z jedną Twoją uwagą i ją potwierdzam.
Cytuję : „widzę, że dla Ciebie jedyna prawda, to Twoja prawda, nawet jeżeli jesteś w zdecydowanej mniejszości” Koniec cytatu.
Przecież cały czas próbuję Ci to powiedzieć. Dopiero teraz to zauważyłeś?
Ale zaręczam Cię że jest to zawsze „prawda” poparta argumentami. Nigdy bezmyślna, choć Tobie może się tak wydawać.

Brawo za szczerosc, ale minus za zadufanie w sobie.Blush Kur... ktos co okresla sie mianem laika-
(04-12-2013 08:47 PM)RSC-2 napisał(a):  Jestem także trrolem i laikiem w dziedzinie boksu
, wmawia innym, ze wie wszytko lepiej.Big Grin Fajny paradoks. Dla mnie, albo jestes laik-wiec ucz sie od innych, albo jestes alfa i omega i wiesz wszystko. Nie widze logiki, gdy w jednym poscie piszesz, ze jestes laik, a w drugiem, ze Ty wiesz wszystko lepiej od ludzi co latami siedza w tym sporcie.
Argumenty ehhh... pomysl troche, co dla mnie, czy innego dyskutanta moga znaczyc "argumenty" kogos, kto i tak uwaza, ze jego racja jest naj..? Bezcelowa dyskusja, bo na kazdy moj kontrargument, zawsze mozesz dopisac... ale moje argumety i tak sa lepsze, bo... sa moje.Rolleyes

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 08-12-2013 04:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości