Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
06-12-2013, 10:04 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2013 10:22 AM przez BMH.)
Post: #228
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Dzien dobry RSC 2
1)Przeciez, wyraznie napisales, ze:
-"Przede wszystkim Floyd nie wygrał z Oscarem."
Huh
Sorry, ale czym to podpierasz? Rozumiem, ze swoim widzimisie, ewentualnie opiniami takich ludzi jak Pan Pindera? Troche pokory kolego. To, ze dla Ciebie, i kilku innych wynik powinien byc odwrotny-czyli np. dla mnie skandaliczny-, nie znaczy, ze inny rezultat, to nieporozumienie. Walka byla optycznie rowna, ale jezeli ktos nie nabiera sie na robienie wiatru, i krzyki z publicznosci, to potyczke spokojnie wypunktuje dla Mayweathera, ktory byl skuteczniejszy, czysciej trafial i lepiej sie bronil.

-"Jest prawie pewne że obydwaj byli dogadani.
I obydwaj po tej walce wyglądali jakby od kosmetyczki wyszli.
Dożo wiatru, ciosów które nikomu nie robiły krzywdy, udawania"

Huh
Jezeli jest to tak samo, prawie pewne, jak to, ze Bradley nie wygral zadnej z ostatnich trzech walk, to ja sie poddaje.Blush To, ze po 12 rundach ktos nie ma pocietej twarzy, czy zlamanego nosa, to jeszcze NIC nie znaczy, a juz na bank daleki jestem od sugrowania, ze walka byla prawie na bank ustawiona/dogadali sie. Badzmy powazni... Nigdy nie widziales walki, gdzie po 12 rundach ktos nie mial tatara na twarzy? Bo jak sledze kariere Floyda niemal od poczatku, to on tak wygladal niemal zawsze po walkach... stad dawny przydomek- "Pretty Boy".

-"Po walce nawet zdziwienie starego Mayweathera, że jego syn wygrał"
Huh
Pamietam jakies wywiady po tej walce, i jestem przekonany, ze Floyd Sr. nie byl zaskoczony takim wynikiem. Skad zatem te rewelacje? Link, cytat... cokolwiek.

-"Ta walka powinna zostać uznana za nieodbytą "
Huh
Dlaczego(licze, na merytoryczne argumenty)... Bo jak twierdzisz, prawie pewne jest, ze sie dogadali? Bo w Twojej ocenie wygladali jakby wyszli od kosmetyczki? Bo Ty widziales tam ciosy ktore nikomu nie robily krzywdy i byly udawanie? Jezeli tak, to za taka gre aktorska powinni dostac Oscara, a sam Anthony Hopkins, czy Brad Pitt powinni sie od nich uczyc fachu.Rolleyes

2) Marquez bil sie z "KAZDYM"(??) z topu, wiec jest za*ebisty, a reszta to tchorze...Big Grin Rozpierd*laja mi glowe takie opinie, jak i "obiektywne" podejcie do sprawy.
Cos faktycznie w tym jest, ze Marquez nie kalkuluje(sam zawsze mialem go za takiego goscia), ale litosci... Bradley kogos unika? Manny kogos unika? Provodnikov? Alvarado? Mayweather? Co za pokrecona teoria... jak ktos nie ma na tapecie walki z kazdym z trojki- Manny/Bradleyem/Floyd, to jest tchorzem?Big Grin Jak pisalem... zabawny jestes.
Daj dowolne nazwisko boksera, lub bokserow z ostatniego 10/20 lecia, a zawsze znajde na niego cos, po czym moglbym dojsc do wniosku, ze kiedys, kogos unikal=jest tchorzem. Smialo... wymieniaj Hopkinsa, Mayweathera, Trinidada, Jonesa Jr, czy innych wielkich, a ja "po Twojemu" udowodnie, ze to pospolite obsraj-majtki.Confused Wlasnie przez takie wpisy, strona glowna traci na wiarygodnosci.
Teraz troche w Twoim stylu sie zabawie "faktami"... Zobaczymy, czy ten nieustraszony Marquez da piata walke Mannemu?Big Grin Jezeli jednak da, to szybko skontruje to tym, ze to ucieczka przed Provodnikovem, ktory rowniez chcialby takiej walki(federacja i Arum tez). Jezeli natomiast bedzie Ruslan, to musi to byc strach przed Pacmanem... jezeli Bradley, lub emerytura, to znaczy, ze Meksykanin ucieka zarowno przed Rosjaninem, jak i Filipino... i tak w kolko. Widzisz, jak to latwo zrobic z kogos "kalkulatora"?Wink

3)Kazdy fan boksu ma dystans do tych cyferek, a jezeli brak tego dystansu, to trzeba popracowac nad tym. Nie musisz mi nic pisac, bo ja mam ten zdrowy dystans. Jednak jak sadze tu na forum jest wielu zainteresowanych, wiec smialo. Jezeli pisales, to juz wiele razy, to tym bardziej latwiej bedzie Ci skopiowac dawne posty, ewentualnie wrzucic jakis link do dyskusji.

Ponawiam pytanie... dlaczego statystyki ciosow byly dla Moneya niekorzystne?
http://boxrec.com/media/index.php/Oscar_...eather_Jr.

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 06-12-2013 10:04 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości