Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
03-08-2013, 03:49 PM
Post: #113
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: StonkaKartoflana Data: 03-08-2013 14:49:08
- jestem zdrowy
- jestem szybki
- to moja naturalna waga
- Roger powiedział
- pan Bóg mi da
- z Witalijem nie byłem sobą
- Nie mówmy o tym
Roger chyba zapomniał zmienić płyty i to od paru lat Smile)))

Autor komentarza: StonkaKartoflana Data: 03-08-2013 14:57:59
Wiara Adamka (i paru meksykańskich bokserów jest na poziomie jaskiniowy) - rozumiem, że bóstwo mogło pomóc najebać mamuta spalić wioskę sąsiada, zgwałcić ich kobiety itd.
Ale jeśli Adamek jest chrześcijaninem i przeczytał nowy testament to powinien wiedzieć, że Jezus nie popierał by tłuczenia się po mordzie przy tłumie pijanych chamów, hazardzie, dziwkach za ciężkie pieniądze. Dodajmy, że w prawie zawsze po karierze kończy się to utratą zdrowia danego od Boga..

Autor komentarza: Hugo Data: 03-08-2013 15:05:16
Adamek chyba wierzy, że uda mu się prześlizgać po kilku journeymanach typu Harris, Grano, Fields do title shota i milionowej kasy. Nie ma takiej opcji. Żeby dostać walkę od Władimira trzeba przedtem pokonać 2 bokserów klasy Haye'a, Pulewa, Powietkina,Fury'ego, Solisa, Stiverne'a.

Autor komentarza: Osvald7 Data: 03-08-2013 15:10:23
Adamek nie nadaje sie do wywiadów hehe. Na nonsensopedii zresztą opisałem całą jego konstrukcje ^^

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 03-08-2013 03:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości