Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
19-01-2013, 02:49 PM
Post: #45
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Autor komentarza: MatMaister90 Data: 19-02-2012 22:45:42

Jest z nami Tomek " Ciamciaramcia dziecko we mgle, dudki i dulary " Adamek

- Tomku jak skomentujesz wczorajszą walkę Kliczko vs Chisora

- Witam wszystkich. Niestety walki nie oglądałem. Ponieważ trenujemy w St Louis z Rodżerem i każdego dnia staje się lepszym bokserem i umiem więcej z amerykańskiego stylu blokowania ciosów głową. Widziałem tylko na jutube fragment z ważenia. Dereck zrobił już tam więcej niż ja przez 10 rund, ale generalnie hańba i wstyd. Tylko Bóg może uderzyć Kliczkę. Nieładnie Derecku.

- No dobrze Tomku. Podobno pod koniec Marca wracasz na ring. Czy już wiesz z kim stoczysz swoją walkę ?

- Negocjujemy w tej chwili z dwoma pięściarzami. Walka będzie na przetarcie, więc rywal raczej klasy B.

- No to może zdradzisz nam, jakie nazwiska wchodzą w grę ?

- No więc Ziggi negocjuje kontrakt z Cirokiem. W grę wchodzi też Anton Laseck, ale stawia twarde warunki. Żąda opłacenia podróży i zgrzewkę "Złotego Bażanta". Na podróż jeszcze możemy się zgodzić, ale ta zgrzewka, trochę osłabiłaby nas finansowo. Żal pieniędzy. Podobno na ring wraca Pavel Silvin. Doszły nas słuchy, że wznowił treningi. Mamy kontakt z menadżerem dyskoteki, w której Pavel jest szatniarzem, tak więc niewykluczone, że rozpoczniemy negocjacje.

- Czyli mówisz Tomku, że walka na przetarcie. A co dalej.

- Dalej jak Bóg da i Rodżer powie, że jestem gotowy, to dajemy rewanż Maddalone, a następnie pod koniec idziemy krok dalej i dajemy rewanż Andrzejowi Gołocie. W styczniowym rankingu 2013 WBA powinienem być na miejscach 1-3. Jak Władimir nie da dobrowolnej, to eliminator z Rahmanem. Później w Lipcu idziemy na Włada, zgarniamy z 10 baniek z per per wju, bilety i reklamy. No i jadę se na narty później. Może jeszcze jakąś reklamę nakręcę.

- A pasy ?

- To już jak Bóg da, to będą i pasy.

- Dziękujemy naszym gościem był Tomasz Adamek.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - PACMAN - 19-01-2013 02:49 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości