Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
25-12-2012, 06:19 PM
Post: #35
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
PrzystojnyRonin Data: 25-12-2012 18:02:19


"Co za perfidna manipulacja? Mam uwierzyć, że czarny pobił białego mimo, tego, że walkę ogądałem i czarny uciekał a biały go gonił. Jak można wygrać z kimś solówę, uciekając? Jak ja się biłem na solówie, to każdego boksera co uciekał, od razu przegrywał i tyle! Może nie odniosłem kariery w walkach ulicznych, ale znam zasady!"

"Adamek wygrał tę walkę i każdy kto myśli inaczej dostanie ode mnie pięść w nos jak spotkam i to mówię ja Ronin!"

PrzystojnyRonin Data: 25-12-2012 18:09:03

@Hubosz
"Uważam, że walcząc w gimnazjum co 2 tygodnie solówy, nauczyłem się boksować na poziomie nie gorszym niż większość zawodowych pięściarzy.
Solówy nie są śmieszne, bo krew się lała i nieraz wychodząc z solówy miało się oko zapuchniętę i nos złamany!"
@Hubosz
"Były też piękne kobiety, które dopingował nas do pojedynkowania się.
i pieniądze zarobione na zakładach bukmacherskich wydawane na papierosy mentolowe."
@Hubosz
"A z każdym kolejnym papierosem malboro, łagodziłem stres, wiara w Boga dawała mi siłę, by przygotować się mentalnie do kolejnej walki na solo.
Pocałunki z kobietami, ukajały ból. A seks pozwalał się wyładować psychicznie i fizycznie przed walką. Tak się rodzili mistrzowie."

[Obrazek: joe-louis-photo-01.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - pyra90 - 25-12-2012 06:19 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości