Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
23-12-2012, 05:15 PM
Post: #27
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
raVadrian
Ja pierdole, brzydzę się na samą myśli o was wszystkich z tymi gębami, mordami wykrzywionymi z nienawiści i z zawiści. Sięgacie mentalnego dna. Kibicujecie przeciwnikowi rodaka. Bo co? Bo jest katolikiem i 100 razy więcej osiągnął w życiu zawodowym niż wy wszyscy razem wzięci. Taka jest prawda. Rozumiem nie zgadzać się z werdyktem, przyznać, że to było szczęśliwe zakończenie, ale nie rozumiem jak można nie cieszyć się ze zwycięztwa Polaka i liczyć tylko na to, żeby mu się noga podwinęła? Wyobrażacie sobie Amerykanina kibicującego Adamkowi? Zepsute, zawistne, leniwe, bezwartościowe polactwo(tfu!). Zakała społeczeństwa, część zbiornika ściekowego tego narodu. Nikt nie może mieć lepiej od was, bo wy jesteście nygusami i nieudacznikami... Gdyby wszyscy Polacy byli tacy jak wy trolle, to tego kraju by już nie było.

BlackDog
RaVadrian spierdalaj sprzedajna patriotyczna szujo!!!W
Czy twoim zdaniem może przejść wałek tylko dlatego że ktoś jest Polakiem???
Steve wygrał walkę remis byłby zbyt optymistyczny jak to sprzedajni telewizyjni eksperci ocenili...
Steve utarł wszystkim nosa i wygrał z Adamkiem który jest skończony, wolny jak Ketchup itd...
Nie wiem czy Duva się spociła ale życzę tym oszustom wszystkiego najgorszego.
Pozdrawiam Copa który jest kretynem jeśli sądzi że Adamek wygrał i to 7 do 5...............................................................................​.............................................................
Heh to przykre że kogoś było stać na przygotowanie się tak świetne że wygrał walkę , a oni go wałują...
Parę słów o Pinderze, to sprzedajny Cham tak samo jak Albert i reszta...
Nie był pewny mówił że Adamek może przegrać by po odczytaniu zwycięstwa stwierdzić że te kilka rund dało wygraną Adamkowi (jakich eund ja się pytam)...
Nie wwspominam już o fatalnych atakach Adamka w których nie trafiał a tylko sam oberywał na koniec...
Cop i co Adamek nie potrzbuje wału o którym pisałem że jest możliwy??
Śmiech na sali. Adamek jest już gorszym pięściarzem od 2 z którymi wygrał więc jak ten cienias ,może być 4 na świecie??
Wał i tyle. Jeszcze takiej nadziei Stevowi narobili z tym remisem. Banda oszustów na czele z suką Duvą///////////////////////////////

[Obrazek: Putin+bitch+slaps+hillary+hillary+clinto...430740.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - BMH - 23-12-2012 05:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości