Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
07-12-2012, 01:11 PM
Post: #7
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org
Trochę surrealizmu:

Autor komentarza: PWncwjssprf
Data: 23-08-2012 11:08:50
cop skończ pierdolić buraku cukrowy, mam wypierdolone na twoje wypociny tak samo jak na herezje kilku metroseksualnych pederastow z orga. Nie wymienie by nie robic im reklamy, bo cwel widzi cwela w lustrze na codzień. Tak że wykolejeńcu umysłowy wraz ze świtą swoich wiernopoddańczych klakierów wydupcajcie na rp. Bo widziałem jak tam się rownież brandzlujesz i miałem nadzieje że zadowolony z nowego wdupnego kółka wzajemnej adoracji zostaniesz tam na dobre. Twój poziom odbioru rzeczywistości jest niżej niż skrzecza z ostatniej walki proksy. Ale w zasadzie, pierdoli mnie to. Jesteś gównem jednym wielkim cuchnącym kałem, pomyłką ewolucji, chwilą zapomnienia użycia spłuczki, ożyłym monstrum. Tutaj wirtualną poczwarą, przebiegle meblującą umysły kolejnych użytkowników, niczym rozsiadły w wygodnym fotelu pokrytym gęstą pajęczyną zombie, rozsiewasz ziarno, by rękoma innych utrudzonych hipnotycznie w pocie czoła akolitów, do złowieszczych ust swych wkładać plony, stymulując swe pasożytnicze ego. Wcielenie zła, zwierciadło nieczystości jak sadzawka pełna ropuch. PW właśnie w przypływie jutrzenki promieni światła demaskuje chwast, śród słonecznych łąk kwiatu, który wskazany przez ramiona jasności, należy subtelnie odcinać od karmy. Niech dreszcze i mniejsi bracia będą Ci przykre, bądź przeklęty przezeń, na dwa kolejne cykle księżyca w nowiu, jak i pozostali wkładający swe buty w ślady po Tobie. Na szali składam ból białej walki, oręż w batalii na pohybel skurwysynu.

[Obrazek: lebron-james-cavs-fan-elite-daily1.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące) komentarze, jakie przeczytaliście na bokser.org - Pakman - 07-12-2012 01:11 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości