Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
11-09-2018, 05:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-09-2018 05:56 PM przez DevonPL.)
Post: #1433
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Cytat:Autor komentarza: ktosik
Data: 11-09-2018 13:53:03
Panie AJOCIE z Powietkinem może pan zaryzykować ale OSTRZEGAM przed innym rywalem, mianowicie:

OSOBISTY TRENER użytkownika Cleveland !
Trzecia liga brazylijska ekstraklasa brazylijska, trener prima sort, wójek dobra rada, tańczy, śpiewa, podskakuje i każdego znokautuje...
Ponoć w półświatku bokserskim krążą takie plotki że z twarzy po0dobny jest do rękawicy bokserskiej XD

Cytat:Autor komentarza: Lolitka
Data: 11-09-2018 12:23:43
Pak spokojnie da silva tez pewnie nie dostał Smile

Lolitka po raz kolejny pokazuje, że jest chyba jednym z największych trollów w bokser.org.

Cytat:Autor komentarza: pigwus
Data: 11-09-2018 11:06:03
A na orgu mamy ciotę "PanJanekTygrys"

Cytat:Autor komentarza: ktosik
Data: 11-09-2018 11:19:42
trolek78 i pantygrysek koorva "światowcy" "eksperci" z jakiejś buraczanej wichury cholera wie gdzie.
Nikt o was nie słyszał i nie usłyszy, pozostaje tylko wam hejt na innych.
No cóż taka wasza wieśniacza mentalność Smile

Jednak i tak nie przebijecie gościa o ksywce cleveland, bo on tarczuje na wsi ze swoim TRENEREM !
który to by trafiał za każdym razem Kownackiego, bo kto to jest ten Kownacki w porównaniu do solidnego HAHAHA wiejskiego trenera - śmiać mi się chce z tego jeszcze dziś Smile)


Cytat: Autor komentarza: jebanyskurwysyn
Data: 11-09-2018 14:13:47
ktosik
nie zesraj się. pierdolisz jak potłuczony.
nie można na nikogo nic napisać bo znalazł się wielki obrońca co zaraz każdy co coś napisze nie po jego myśli to hejter. Do kogoś coś tam piszesz "wieśniacza mentalność", po czym ty to wywnioskowałeś że gościu jest ma jak to mówisz "wieśniaczą mentalność? Nawet choćby mieszkał na wsi to nie znaczy że musi być wieśniakiem bo to to wychodzi z zachowania i jak na razie to ty pokazujesz się jak wieśniak.
tak idz się pochwal tacie co ty tu wypisujesz to może cie skoryguje i naprowadzi na prostą.
coś tam piszesz "światowi eksperci z buraczanej wichury" to ci gościu odpisał gdzie mieszka i cie cipka zabolała że 4 posty musiałeś już o tym napisać jak sobie uświadomiłeś gdzie ty mieszkasz i że tarmosisz jakieś krowy codziennie. Od razu widać że ty cebula. Jeżeli twoim zdaniem de la hoya coś wartościowego sobą reprezentuje to go pewnie bronisz bo też się tak zabawiasz jak się przy sobocie napierdolisz jakimś bimbrem, damskie ciuszki, ręka jakiejś prostytutki wsadzona po łokieć w dupę itd.
ty jesteś największy ekspert i twoja opinia jest najważniejsza

Cytat:Autor komentarza: ktosik
Data: 11-09-2018 14:29:17
jebanyskurwysynie - nazywam cię tak jak sam się ochrzciłeś więc się nie obrażaj Smile
Tak wiec w koorve jebany skurwysynie powiem tylko że to ciebie cipka boli, ja to wszystko pisze bez spiny czy tam emocji i w czasie pracy za która mi płacą, na tym polega różnica między nami.

Co do łodzi nie uważam jej za wieś sam no Piotrkowskiej kiedyś często przebywałem, bardzo fajna reprezentacyjna ulica, co nie znaczy że buraków tam nie brakuje patrz np. na tych dwóch zjebów wyżej Smile

Poza tym to ty się nie zesraj jebany skurwysynie, bo posłałeś mi kiepską wiązankę w której zdradzasz swoje emocje i sie wozisz jak kurwie cyc na Pigalaku strugając bad boya.
dałeś sobie nik z przekleństwem żeby pozować na twardego chłopaka, a w rzeczywistości sobie sam pojechałeś, a nawet gorzej bo pojechałeś po rodzinie.
Nie będę ubliżał, bo ty sam już siebie podsumowałeś, więc kontroluj emocje synek, bo jeszcze sobie hehehh włosy z łepetyny powyrywasz i będziesz wyglądał jak pół dupy z za krzaka, o ile już nie wyglądasz...

Cytat:Autor komentarza: jebanyskurwysyn
Data: 11-09-2018 14:41:59
ktosik
oj boli cie cipa boli pizdusiu haha
nie żadna wiązanka tylko fakty

Cytat:Autor komentarza: ktosik
Data: 10-09-2018 19:49:50
@narodowiec
Ciekaw jestem koorva lamusie jak ty wyglądasz...

Cytat:Autor komentarza: Clevland
Data: 10-09-2018 21:10:19
Mój trener na tarczach nieźle obiłby mu twarz zadając cios tarczą w miejsce gdzie nie wróciła ręka do gardy. Bo jemu nie wracają, po prostu...
Założę się że słyszałbym tylko dźwięk tarczy trafiającej w jego twarz.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - DevonPL - 11-09-2018 05:51 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości