Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
17-05-2017, 01:08 AM
Post: #1408
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org
Cytat:mylisz się. z chęcią wyprowadzę cię z błędu. co wieczór w mojej wannie płynie chandon brut. sprawdź sobie teraz synku co to jest. co wieczór luksusowe Panie dorównujące klasą i ceną do Just Casandry i Mai Blue przynoszą mi go też do łóźka. Ja to wszystko mam. Samochody, restauracje, dyskretny chłód synku. Kiedy ty wstajesz i biegniesz ku krowie rannym brzaskiem , ja wtedy dopiero kończę zaprawioną kokainą od dealerów z Warszawy. najlepszy towar synu. A ja wtedy z radością patrzę na kobiety przeciągające się obok i na pierwsze promienie słońca. Opowiedzieć ci więcej? chcesz posłuchać jak żyją bogaci ludzie w wielkim świecie nie w gnojowicy w Pierdiszewie Górnym Małym?

Co prawda to nie z orga, ale z weszlo, jednak szczerze to zabił mnie ten komentarz. Wiecie po czym można mieć taki odlot? Kurde, ja też tak chcę! Confused
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Najbardziej śmieszne (żenujące), ciekawe komentarze, ze strony głównej bokser.org - kubala1122331 - 17-05-2017 01:08 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości