Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za działalność poza forum.
06-12-2012, 12:37 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2012 12:37 AM przez RSC-2.)
Post: #81
RE: Ban za działalność poza forum.
@Metzger
„Zakładam sobie prywatne forum. Ty się na nim rejestrujesz. Ja Ciebie banuję. Czy ograniczyłem Twoja wolność?”

Jeżeli zbanujesz mnie bez powodu to złamałeś prawo. I przegrasz sprawę w każdym sądzie. Nawet polskim.
Zakładając sobie forum w publicznej przestrzeni wirtualnym podlegasz obowiązującemu prawu i wielu ograniczeniom i musisz je przestrzegać.

Aby było tak jak Ty piszesz musiałbyś sobie założyć prywatne forum w prywatnej sieci ,lub prywatnym swoim „Internecie”
Wtedy mógłbyś sobie robić co chcesz.
Analogicznie .
Oraj sobie pod wpływem alkoholu prywatnym ciągnikiem własne pole i zadzwoń na policję.
Sam przekonasz się ,czy zabiorą Ci prawo jazdy , czy powiedzą że ich to nie interesuje bo to prywatny ciągnik i prywatne pole.?
Sprzeczanie się jak jest naprawdę jest zbędne. Lepiej zrobić to i zadzwonić a wiedzę nabytą poprzez własne doświadczenie zachować dla siebie .



Masz prawo mieć inny pogląd
Wcale nie muszę przekonać Cie do swoich racji.
Ty rozumujesz to po swojemu a ja po swojemu.
Dalsza sprzeczka nie ma sensu, bo każdy upiera się przy swoich racjach nie akceptując argumentów strony przeciwnej.
Najlepszym sposobem na weryfikację swego zdania jest przekonanie się na własnej skórze i nie ważne czy ta weryfikacja miałaby dotyczyć Ciebie czy mnie.
Ale taki przypadek raczej nie nastąpi. Dlatego pozostaniemy w różnicy zdań na ten temat ,bo dalsza dyskusja niczego nie zmieni.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Ban za działalność poza forum. - RSC-2 - 20-11-2012, 06:07 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - Mirek - 27-11-2012, 02:00 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - RSC-2 - 06-12-2012 12:37 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości