Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za działalność poza forum.
02-12-2012, 09:37 PM
Post: #53
RE: Ban za działalność poza forum.
Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 02-12-2012 20:54:40
bokser.org- portal posiadający forum gdzie banują ludzi z powodu widzimisie moderatorka. Shit do potęgi

Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 02-12-2012 21:08:22
Bo jestem "niby oszustem" niestety nikt nie ma dowodów. Nie tylko mnie również innego kolesia ale taki jeden jest tam co narozrabiał tyle co ja i ten drugi a bana nie ma. Kolesiostwo

Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 02-12-2012 21:14:35
Nie ma o czym gadać. Jutro na YT dowód mojej uczciwości ale tu już pisał nie będę nie lubię układzików

Autor komentarza: Dudas (Redaktor bokser.org)
Data: 02-12-2012 21:32:50
Kilka słów wyjaśnienia:

PeterManfredo podsyłał redakcji Bokser.org oraz BN cudze teksty. Jest to o tyle zabawne, że próbował u konkurencji publikować m.in. artykuły z archiwów Bokser.org. Jeżeli chodzi o dowody, to nadal dysponujemy mailami oraz screenami, więc prosimy, by nie próbował robić z nas idiotów...

PeterManfredo najwyraźniej nie ma pojęcia o prawie prasowym i autorskim. Gdyby znał znaczenie tych terminów, wiedziałby bardzo dobrze, że możemy go pociągnąć do odpowiedzialności karnej.

Liga typerów to kolejna sprawa... Chyba każdy zdaje sobie sprawę, że PeterManfredo nigdy nie miał w posiadaniu tych biletów i od początku karmił ludzi kłamstwami.

Uważam, że temat został wyczerpany. Jeżeli PeterManfredo ma ochotę dalej dyskutować, pozostaje mu droga mailowa, ale większość z was doskonale wie, że ten człowiek unika odpowiedzialności i nie odpowiada na wiadomości oraz nie dotrzymuje danego słowa.

Autor komentarza: PeterManfredo
Data: 02-12-2012 21:35:33
Panie redaktorze szanowny dziękujemy za oświecenie ciemnego ludu. Niech poda na mail mój(macie w archiwach) teksty które Wam podesłałem a nie były moje. Czekam z niecierpliwością

Nowy cykl? Manfredo vs Reszta świata?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Ban za działalność poza forum. - RSC-2 - 20-11-2012, 06:07 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - Mirek - 27-11-2012, 02:00 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - CCConeser - 02-12-2012 09:37 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości