Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za działalność poza forum.
02-12-2012, 11:47 AM
Post: #51
RE: Ban za działalność poza forum.
Niestety tylko jedno poparcie a w zasadzie dwa.
Muszę przyznać się do porażki w tym temacie ,choć gdybym sformułował pytanie odwrotnie zapewne skutek byłby inny. [Jeżeli co najmniej 10 osób nie zaprotestuje tu na forum stanowczym „nie” przeciwko zawieszeniu bana……………………]
Może niektórzy się bali aby nie podpaść Maynardowi i dlatego brak reakcji.

PeterManfredo popełnił błąd pisząc swoje wyjaśnienia pod nowym nikiem [post ten został skasowany, ale zdążyłem go skopiować] .
Maynard dając mu bana ostrzegł go ,że jeżeli cokolwiek napisze pod innym nickiem zostanie usunięty z forum na zawsze.
Nie mam wątpliwości ,że moderator wykorzysta to ostrzeżenie i pozbędzie się PeteraManfredo, gdyż jego powrót na forum mógłby okazać się mu nie na rękę.
Nie wykluczam też ewentualności ,że PeterManfredo napisał celowo te wyjaśnienia pod innym nickiem , aby zapewnić sobie dożywotni ban a tym samym uniknąć „obowiązku” wytłumaczenia się z zarzutów, które mu tu przypisano. Tym sposobem uniknie zarzutu, że nie wrócił na forum po miesięcznym banie w celu wyjaśnień, bo winę zrzuci na moderatora, który dożywotnim banem nie pozwala mu na złożenie wyjaśnień.
Ja osobiście posty PeteraManfredo czytałem z zainteresowaniem i będzie mi go tu brakować.
Na temat Bandita nie muszę się wypowiadać i brać go w obronę ,bo ten zapewne wróci ,gdy minie okres banicji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Ban za działalność poza forum. - RSC-2 - 20-11-2012, 06:07 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - Mirek - 27-11-2012, 02:00 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - RSC-2 - 02-12-2012 11:47 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości