Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za działalność poza forum.
21-11-2012, 09:32 PM
Post: #33
RE: Ban za działalność poza forum.
RSC-2
Jak nie doszło na forum jak doszło?
Co to za prywatna relacja do której wgląd ma każdy użytkownik i czytelnik forum?
To wszystko działo się na forum publicznym, więc myślę że nie ma mowy o żadnej prywatnej relacji.

"Wymiana filmów z walkami nie jest zadaniem funkcjonowania tego forum."

A jakie są zadania funkcjonowania tego forum? To forum obejmuje wiele działów, w tym także takich które odbiegają od dyscypliny boksu o całe kilometry świetlne. Wydaje mi się, że temat "wymiana walka" jest bliższa "zadaniom funkcjonowania forum" niż temat football amerykański, baseball itp.
I widzisz, przez wadliwy regulamin nikt nie wie co do końca wolno, a co nie na forum.

"No bo jak stwierdzić czy doszło do [próby] oszustwa?
Na podstawie samych wpisów na forum?"

@Peter pisał, że posiada kolekcję wyjątkowo rzadkich walk, chciał je opchnąć za pieniądze, a kiedy miał przedstawić arcybanalny dowód na posiadanie pojedynków nagle zaczęły się dziać z jego komputerem "podobno" niestworzone rzeczy. Miał czas, aby zamknąć usta krytykom i co? I nic. Mi to się wydaje podejrzane. Może faktycznie nagle cały świat zrzekł się przeciwko niemu, a może nie? Ja nie wierzę w takie przypadki, a wręcz jestem wyczulony na takie sytuacje. Paczka do @Szakala też błądzi po wszechświecie... Jak Peter odkręci całą sprawę - udowodni, że ma walki, to wtedy pierwszy uderzę się w pierś, że posądzałem go o próbę oszustwa.

Co do telefonu komórkowego... Od tropienia złodziei telefonów komórkowych jest policja, a nie moderator. Ban się nie należy. Ale jest to skrajnie inna sytuacja od tej, o której tutaj dyskutujemy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Ban za działalność poza forum. - RSC-2 - 20-11-2012, 06:07 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - redd - 21-11-2012 09:32 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - Mirek - 27-11-2012, 02:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości