Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za działalność poza forum.
21-11-2012, 08:33 PM
Post: #29
RE: Ban za działalność poza forum.
@RSC-2
Zaczynam się do Ciebie przekonywać a czytam Cię naprawdę z zaciekawieniem. Nie jest to wazeliniarstwo a wygłoszenie tylko mojej opinii.

Jeśli chodzi o sprawę to śledziłem ją i mogę powiedzieć krótko. Sprawa toczyła się między Peterem a Mastrangelo. Peter miał sprzedać walki Mastrangelo lecz transakcję anulowano w wyniku niedogadania sie stron. Wówczas wkroczył Bandit ze swoimi wyzwiskami i tekstami rodem z gimbazy zupełnie nieproszony o zdanie. Kiedy to Szakal zdecydował się na zakup sprawa ucichła ale w końcu Mastrangelo spytał o jej powodzenie. Znów Bandit wkroczył (moim zdaniem) tylko i wyłącznie z zamiarem obrazy. Peter nie miał jak się obronić a jak się później okazało to było to pomyłką Szakala. Teraz Peter jest zbanowany i nie ma możliwości obrony. Nie podoba mi się to tym bardziej, że jeśli (moim zdaniem nie) Peter jest oszustem to nie gościłby tak chętnie i często na forum tylko zwinął kasę i się zmył. To chyba jasne. Tak jednak nie było a więc kiedy transakcja Petera z Szakalem była (lub jest) w toku poleciały bany i tak to się skończyło.

Reasumując. Peter powinien mieć chociaż możliwość wypowiedzenia się (skoro Maynard tak trwa przy swoim) a Bandit, który został zbanowany tylko i wyłącznie z powodu agresji słownej karę powinien zachować, gdyż pamiętam upominanie go co nie przyniosło skutku.

To jest dział opinie i to jest moja opinia. Można się ze mną nie zgadzać ale taki jest mój punkt widzenia a więc się nim dzielę.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Ban za działalność poza forum. - RSC-2 - 20-11-2012, 06:07 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - Jerome - 21-11-2012 08:33 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - Mirek - 27-11-2012, 02:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości