Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za działalność poza forum.
21-11-2012, 07:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-11-2012 07:42 PM przez RSC-2.)
Post: #25
RE: Ban za działalność poza forum.
reed
Każdemu komu zadaję pytanie o wyjaśnienie przyczyn banowania zachowuje się tak samo.
Ucieka od sprawy „niedotrzymania słowa w udostępnieniu filmów” na rzecz rzekomego wulgarnego zachowania.
Ty natomiast sugerujesz ,że oszustwo z poza forum może być powodem bana.
Dla mnie jest to pogląd kuriozalny.
Może być tak ,że dwaj forowicze pokłócą się na tym forum o dziewczynę .
Jeden drugiego posądzi ,że mu poderwał laskę.
A moderator go zbanuje. I nie za kłótnię na forum a za to ,że był nieuczciwy wobec swego kolego i w czasie jego nieobecności z jego dziewczyną poszedł do łóżka.
To sytuacja jakiej nigdy nie spotkałem na żadnym forum, i dziwią mnie Twoje poglądy reed.
Regulamin jest jedynym odniesieniem do karania uczestników forum.
W przeciwnym razie jest ta anarchia, samowola, i banowanie na podstawie prywatnych uprzedzeń , zamiast przestrzeganie prawa.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A każdy wie i ja też nie mam wątpliwości ,że powodem bana było to, że oszukali oni innych , a nie ich zachowanie.
Ich zachowanie nie mogło być powodem bana bo nie było ono złe. Może jedynie Bandit użył mocniejszych słów .

Ja osobiście stoję zdecydowanie po stronie zbanowanych i uważam ,że ich zawieszenie było nieuzasadnione.
Maynard pokazał demonstrację siły jak Breżniew na Placu Czerwonym w dniu Rocznicy Wielkiej Rewolucji Październikowej.
Apeluję ,aby bana skrócić im do 1-2 tygodni ,aby mogli wrócić i wszystko wyjaśnić.
Ja z ciekawością czytałem ich wypowiedzi bo przecież uczestnictwo w forum to nie tylko dyskusja i odpowiadanie ale także czytanie ciekawych wypowiedzi.
Nie zawsze się z nimi zgadzam , ale przecież forum to nie platforma zgodności.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Ban za działalność poza forum. - RSC-2 - 20-11-2012, 06:07 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - RSC-2 - 21-11-2012 07:42 PM
RE: Ban za działalność poza forum. - Mirek - 27-11-2012, 02:00 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości