Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
28-11-2012, 10:40 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-11-2012 11:55 AM przez Maynard.)
Post: #1
Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów
Wśród setek tysięcy zawodników uprawiających boks zawodowy obecnie lub w przeszłości spotyka się takie nazwiska lub imiona, które mimo woli wzbudzają uśmiech na twarzy polskiego kibica. Można je podzielić na wiele grup:

1. Świętoszkowate: JESUS MARIA AYBAR, JESUS CITUK PECH
2. Pochodzące od nazwisk znanych (nie koniecznie z dobrej strony) ludzi:
LENIN TRANA, STALIN LOPEZ, MAO CORONA, RASPUTIN BAER, HITLER THE KILLER
3. Zwierzęce: GIBBON KAMOTA, FREDERICK GORILLA SISWANA, PANTHER CYRIL, PANTERA BONI, TIGER KELLY, PUMA KOYA, HIPPO HIPPS
4. Roślinne: BURAK SAHIN
5. Kobiece noszone przez mężczyzn: MERCEDES CONCEPCION, VENUS GUTIERREZ, NANCY NELLY LOPEZ, MONICA SANCHEZ, WANDA VELEMBO, BOY EMILIA
6. Pochodzące od drużyn piłkarskich: JUVENTUS BAGA, MANNY ARSENAL
7. Ogólnie głupkowate: CYBORG NAWALEDANI, ROBOCOP PHITAKKRUCHAIDAEN, CHAOS EZAKI, IDIOZAN MATOS, BUC MICHELLS
8. Kojarzące się z seksem: SELEMAN JEBA, JOSE YEBES, GONG DONG HUI, CHUY RAMIREZ, JESUS CHUY RUIZ, CHUJI MUTO, NICOLA CIPOLETTA
9. Kojarzące się z fizjologią: WILLIAM URINA, SIKI BENYE, MOSS KAU
10. Infantylne lub niepoważne: BIMBO NACIONALES, LEON BOBO, JOJO ENTOR, BEBONG MANALO, BIN BIN PARDEDE, KULWA MBUCHI, CHARLIE PUCDOL, MZOLISI YOYO, REDA ZAM ZAM, MICKEY LOLO, MOKO KUTU, BIMBO PROJO, ISAIAS BOLCIO, TATA BETONIO, TOTO HLELI, VUYO NDUMDUM

Może ktoś pokusi się o sporządzenie jakiegoś rankingu?

P.S.
CapsLocka użyłem z konieczności. Od pewnego czasu nie działają mi pogrubienia, podkreślenia i kursywy na forum. Macie też ten problem?

U mnie, jak widać, wszystko działa poprawnie.
Maynard

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Najśmieszniejsze ringowe imiona i nazwiska bokserów - Hugo - 28-11-2012 10:40 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości