Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
03-12-2012, 05:36 PM
Post: #17
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY
Przepraszam za opóźnienie, ale miałem wczoraj sporo rzeczy do zrobienia i po prostu się wyrobiłem. Trzeci tydzień ligi wystartuje dzisiaj około 20:00.
I wiem, miałem dodać wczoraj "na 100%" kartę Mayweather - Castillo, ale ostatecznie tego nie zrobiłem z powodu wspomnianego braku czasu. Kartę dodam dzisiaj, chwilę przed startem trzeciego tygodnia. Już naprawdę na 100% ;] Trzymajcie za słowo.

@CCConeser
Taki zestaw moim zdaniem nie ma sensu, bo walki do kolejnych tygodni będę wybierał głosami większości. Startując z ligą zaznaczyłem, że na pierwsze 2 tygodnie pojedynki do punktacji wybiorę ja, bo chciałem zobaczyć jak to wygląda, jak jeszcze zmodyfikować zasady i tak dalej. Od teraz decyzje należą do Was.
Wracając zaś do Twojego zestawu, to już tłumaczę czemu jest to moim zdaniem kiepski pomysł. Jeżeli pojawią się w tym temacie posty (dla przykładu) ośmiu użytkowników, którzy zaproponują dajmy na to walkę Kłodarczyk - Cunningham I, to oczywistym jest, że to właśnie ta walka będzie "bohaterem" danego tygodnia, a nie jakiś pojedynek z listy.
Ale oczywiście dzięki za propozycję, bo może być i tak, że pojawi się ośmiu użytkowników którzy napiszą, że taki zestaw jest okej i to właśnie te walki chcą zobaczyć w kolejnych tygodniach.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Liga Punktacji Walk - TEMAT GŁÓWNY - Szakal - 03-12-2012 05:36 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości