Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
07-10-2012, 02:19 PM
Post: #14
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym
Panowie, odnośnie kryteriów, aby uniknąć nieporozumień wyjaśniam, że to są to kryteria jakimi JA się kierowałem, a Wy oczywiście nie musicie.
Przy czym co do wieku, bo ta kwestia już się parę razy pojawiła, to macie rację, to ogólnie przyjęte przeze mnie 30 lat nie powinno się odnosić do bokserów wagi ciężkiej, bo jest w niej paru ciekawych pięściarzy, ale już po trzydziestce: wspomniany przez @Mastrangelo Ortiz czy też chociażby Kubrat Pulew.

@PeterManfredo
Według mnie w Mitchellu nie ma nic specjalnego: ot, wielki, powolny facet z kowadłem w łapie. Ale oczywiście mam go na oku, może pozytywnie zaskoczy?

@Mastrangelo
Kapitalna lista. Muszę zapoznać się przede wszystkim z wymienionymi przez Ciebie Japończykami (najbardziej interesuje mnie Akaho, o którym dużo dobrego czytałem, ale nie miałem jeszcze okazji go obejrzeć) no i oczywiście z Chuwattaną, bo opis "zapowiada" naprawdę niesamowitego pięściarza.

Mam od razu pytanie:
Co sądzisz o wymienionym w mojej liście Ryuji Harze? Według Ciebie ma potencjał na osiągnięcie czegoś większego?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Lista najciekawszych prospektów w boksie zawodowym - Szakal - 07-10-2012 02:19 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości