Ankieta: Który z nich jest najlepszy?
Soszyński
Głażewski
Sęk
Fonfara
Kostecki
Prezentują ten sam poziom
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy polski półciężki
13-09-2012, 04:16 PM
Post: #10
RE: Najlepszy polski półciężki
Wybrałem opcję "Prezentują ten sam poziom" z kilku powodów:
1)Kostecki nieaktywny z wiadomego powodu i nie wiadomo jak się będzie prezentował po "wakacjach".
2)Soszyński to dla mnie mimo wszystko spora niewiadoma: w powrocie z Saundersem wypadł dobrze i miałem nadzieje na większą aktywność, zwłaszcza po podpisaniu przez niego kontraktu ze stajnią Roya... Grzegorz to twardy, zdeterminowany pięściarz, ale na ile tak naprawdę go stać?
3)Co do Fonfary, to ma on za sobą największy test w porównaniu z resztą bohaterów tego tematu, ale w walce z Johnsonem mimo że moim zdaniem nieznacznie wygranej wcale mnie nie zachwycił. W porównaniu ze starszymi walkami naprawdę zrobił spory postęp, to widać, ale nadal mnie w stu procentach nie przekonuje. Zobaczymy jak wypadnie z Karpencym, który jest całkiem solidnym pięściarzem.
4)Głażewski to dobrze wyszkolony bokser z dużą szansą na zaistnienie w europejskiej czołówce. Ale czy da sobie radę "poziom wyżej"? Na EBU na pewno ma szansę.
5)Z Sękiem wiążę spore nadzieje, ale czekam na jego walkę z kimś naprawdę solidnym. Z journeymanami radzi sobie dobrze, więc może niebawem doczeka większej walki. Poza tym ma dopiero 26 lat i jeszcze sporo czasu na poważniejsze wyzwania. Dla mnie jest to zawodnik z dużym potencjałem (dobre wyszkolenie techniczne, myśli w ringu, pomimo dość wacianego ciosu "zdarza mu się" nokautować rywali), ale i do weryfikacji.

Na ten moment wyniki takich walk jak np. Fonfara-Głażewski czy Soszyński-Sęk to dla mnie zagadka. Stąd moja odpowiedź w ankiecie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Najlepszy polski półciężki - redd - 12-09-2012, 10:17 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - Szakal - 13-09-2012 04:16 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - trawieso - 12-11-2012, 01:23 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - maxio99 - 15-11-2012, 02:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości