Ankieta: Który z nich jest najlepszy?
Soszyński
Głażewski
Sęk
Fonfara
Kostecki
Prezentują ten sam poziom
[Wyniki ankiety]
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najlepszy polski półciężki
13-09-2012, 11:08 AM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 13-09-2012 11:26 AM przez redd.)
Post: #6
RE: Najlepszy polski półciężki
(13-09-2012 09:50 AM)Bandit napisał(a):  redd, troche głupio nazywać prawie ich każdego przeciwnika kelnerem. Kelner rozumiem 10-15, 12-7. Ale nie osoby, które są powiedzmy anonimami ale ich walk nie oglądałeś i nie wiesz czy to był wał czy nie.

Np. Ille pokonał wysoko wtedy notowanego Erritu. a z Kołodziejem miałbyć eliminator IBF

Dariusza Snarskiego też nazwałbyś kelnerem?

Nie rzucam się do ciebie, tylko to moja opinia.

Postawiłem na Sęka, zależy jak będzie prowadzony bo um ma niezłe.

Podaj mi jeden cytat w którym nazwałem jakiegokolwiek boksera w tekście kelnerem.

Chyba, że dla Ciebie journeyman jest równoznaczny z kelnerem? Jeżeli tak to jesteś w błędzie.

Kelner to inaczej bum, czyli bokser słaby, albo bardzo słaby - czyli zawodnik który może przegrać z każdym. Kelnerem może być też koleś o rekordzie 12-0.

Journeyman - To nie jest obraźliwe stwierdzenie, tylko stwierdzenie pewnego stanu rzeczy. Journeyman to zawodnik, który bierze przede wszystkim walki na wyjedzie, gdzie nie jest uznawany za faworyta. Zazwyczaj doznaje porażek, ale czasami sprawia niespodzianki. W skrócie - ma robić za testera. W przeciwieństwie do kelnera journeyman może być solidnym, a nawet dobrym zawodnikiem. Wymienieni przeze mnie:
- Saunders, Jomardaszwili, Siproszwili, Mock, Ilie
Wpasowują się w ten model idealnie. To nie są bumy, tylko solidni zawodnicy.
Np. DaMarcus Corley jest journeymanem, ale zarazem jest też top 20 swojej kategorii wagowej.

Oczywiście Dariusz Snarski był journeymanem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Najlepszy polski półciężki - redd - 12-09-2012, 10:17 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - redd - 13-09-2012 11:08 AM
RE: Najlepszy polski półciężki - trawieso - 12-11-2012, 01:23 PM
RE: Najlepszy polski półciężki - maxio99 - 15-11-2012, 02:02 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości