Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 4 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
30-08-2012, 09:15 PM
Post: #13
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża
(30-08-2012 09:08 PM)Crumb napisał(a):  @Szakal
Chory umysłowo... to i tak łagodne określenie. Spójrzcie na minę Andrzeja jaką zrobił w 0:07. Jego wyraz twarzy powiedział "CO SIĘ KUR** DZIEJE!!?? Co za czub na przeciwko mnie stoi i GDZIE JA W OGÓLE JESTEM"
No i masz rację co do Salety. Dlaczego po prostu nie mógłby stoczyć ostatniej pożegnalnej walki właśnie z nim w boksie tylko siedzi koło jakichś alfonsów teraz...
NIE ROZUMIEM !Sad
@Crumb
Też na to zwróciłem uwagę. Naprawdę to wygląda trochę tak jakby Gołota sam nie wiedział co tam robi.

Zaś co do konferencji, to oglądając ją byłem szczerze zażenowany. Była strasznie sztuczna i niesamowicie naciągana, a tłumaczka mnie jeszcze dobiła. Mam nadzieję, że Gołota "nie będzie torturował rywala aż ten się podda"...
Sam Andrzej sprawiał wrażenie zniesmaczonego tą sztucznością konferencji. Riddick zaś chyba po prostu miał wszystko gdzieś i chciał podpisać ten papierek.

Mam tylko nadzieję, że podczas tej "walki" (nawet pomimo tego że udawanej) Riddickowi nie stanie się większa krzywda. Na odwołanie tego cyrku niestety nie liczę.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Gołota-Bowe - cyrk się zbliża - Szakal - 30-08-2012 09:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości