Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
13-09-2012, 08:07 PM
Post: #11
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Więc tak - pora nadrobić zaległości

Joyi stwierdził, że w walce z Rodriguezem wysoka temperatura sprawiła, że opadł z sił. Nie będę kwestionował jego wypowiedzi, wydaje się to nawet prawdopodobne. Już mówi się o rewanżu w RPA. Dobrze by się stało, gdyby do niego doszło. Faworyta oczywiście upatrywałbym w Joyi, chociaż moc Meksykanina jest rzeczywiście imponująca.

Chyba nadszedł koniec lubianego przeze mnie Julio Cesara "Pingo" Mirandy jako liczącego się zawodnika. W poprzedniej walce "Pingo" ostatecznie zmierzył się nie z Rosasem, a z mocno bijącym Felipe Orucutą ( 25(21)-1)
Cytat:Miranda was originally slated to face Daniel “Bad Boy” Rosas, but the Mexican Commission wouldn’t allow Rosas to fight due to bronchitis. Orucuta, who was appearing in the co-feature stepped in to face Miranda and made the most of it.
Walka podobno była pod dyktando Orucuty, w dziesiątej rundzie mocno rozbijał Mirandę i narożnik "Pingo" postanowił przerwać pojedynek. Chyba wojna z Vilorią kosztowała Mirandę sporo zdrowia. Do tego jest już wiekowy jak na tę kategorię wagową. Jeszcze rok temu dał wyrównaną walkę Vilorii, a teraz niestety przegrał drugi pojedynek pod rząd. Mam nadzieję, że "Pingo" nie zostanie journeymanem.

Cóż w tym tygodniu mamy kilka ciekawych walk:
Martinez vs Beltran Jr
Santa Cruz vs Morel
Gonzalez vs Ponce De Leon
I z mniej "elitarnych":
Sergio Thompson vs Palma
Salvador Sanchez vs Guttierez

Tak poza tym słyszeliście o jakiś innych ciekawych doniesieniach?
A że się tak zapytam: wie ktoś może co się dzieje z Miguelem Vazquezem? Kiedyś czytałem, że ma dojść do jego walki z Gestą, jednak chyba nic z tego w najbliższym czasie nie wyjdzie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - redd - 13-09-2012 08:07 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 18 gości