Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
28-11-2015, 03:08 PM
Post: #444
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
W Japonii mało znany Yu Kimura niespodziewanie odebrał pas WBC w junior muszej Pedro Guevarze. Wynik SD (115:113, 115:113, 111:117) wygląda podejrzanie, tym bardziej że 2 sędziowie, którzy przyznali zwycięstwo Kimurze to Azjaci. Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej o walce, sięgnąłem do źródeł meksykańskich, a ponieważ słabo znam hiszpański, wrzuciłem komentarz do translatora Googla. Oto wynik tłumaczenia:
Badanie miało niewielki pierwszą rundę, jak zarówno przyszedł agresywny, starając się połączyć najlepsze zdjęcia i kombinacje się dzieje uszkodzenia, i to był Piotr, który w rzeczy lepiej na starcie, a kto nadawał tempo, ale Kimura wykazały oznaki reakcji i potwierdził później. W piątym okrążeniu, prawo do szczęki boli Kimura, który próbował przejąć Mexican, który uruchomił lawinę ciosów, które obejmowały haki, zamykania drzwi i lokalny opór, ale i pozostał przy życiu. Kimura wydawało wzrosnąć powyżej kary otrzymanej i zaczął podłączenia lepsze skutki w twarz "Pedrin", co czyniło ludzi podniecać, którzy odpowiedzieli okrzykami na każdym zdjęciu, że facet miał rację. Pod koniec ośmiu okrążeniach zaletę, według dwóch kart wyników, było Guevara i jeden miał rysować, ale bardziej agresywne gospodarz przekonał sędziów w końcowej fazie walki. Peter wygasa obronne były dobrze wykorzystywane przez Kimura, który wielokrotnie trafić do Mazatlan, który również trafił jego twarzy, ale agresja w Azji końcowych rolkach był przeciwnikiem, który oczekuje się, że to wpływ. Chociaż Guevara starał się połączyć swój garb śmiertelną wątrobę, i nigdy nie dotarł do końca 12 rundach musiał przejść do karty wyników, gdzie Kimura zdobytych przez podziału decyzji zdetronizować Meksykanina, który nie powiodło się w trzeciej wystawie jego berło.
Chyba było gorąco i groźnie.Big Grin

Lepiej powiodło się w super muszej Carlosowi Cuadrasowi, który pewnie wypunktował Kokiego Eto i obronił tytuł WBC. A więc Japonia:Meksyk 1:1

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Hugo - 28-11-2015 03:08 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości