Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 4.2 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wieści z niższych kategorii wagowych
04-01-2014, 07:18 PM
Post: #167
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych
Co do nokautu, to wątpliwości uważam za szukanie dziury w całym. To nie była sytuacja, a której jeden bokser opuścił ręce po gongu, a drugi go uderzył. Akcja Barthelemy'ego zaczęła się przed gongiem, Mendez cały czas się bronił, a dwa ostatnie uderzenia z całej serii trafiły już po gongu. Zdarza się i to często, tyle że na ogół nie kończy się nokautem.

Jeśli chodzi o Mendeza, to pogłębił się kryzys jego formy widoczny już w walce z Usmaneem. W szczególności jego garda była dziurawa, jak sito. Ciosy Barthelemy'ego wchodziły, jak w masło. Trudno mi ocenić, co jest tego przyczyną.

Co do przyszłości Barthelemy'ego, to oczekuję wielkich walk. Wolałbym, żeby już nie walczył z Usmaneem, który jako swarmer mu nie leży. Natomiast Japończycy jak najbardziej. Miura to ewidentny slugger, a i Uchiyama jest trochę sluggeropodobny. Kontrbokserowi Barthelemy'emu będą pasować, chociaż nie można wykluczyć, że zwierzęca siła Miury lub doświadczenie Uchiyamy mogą wziąć górę w takiej konfrontacji. Trudniejszymi rywalami dla Kubańczyka mogą być bokserzy bardziej wszechstronni, jak Mikey Garcia i Roman Martinez. Myślę, że w grę może też wchodzić opcja przejścia do lekkiej, która opuszczona przez Guerrero i Bronera jest dzisiaj kategorią dość słabą. W każdym razie życzę Barthelemy'emu sukcesów, bo jest to bokser, który dysponuje zarówno techniką, jak i silnym ciosem, a tacy podobają mi się najbardziej.

http://www.the-best-boxers.comIdea
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - szkarupa - 22-11-2012, 02:15 PM
RE: Wieści z niższych kategorii wagowych - Hugo - 04-01-2014 07:18 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 19 gości