Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
27-08-2012, 04:58 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-08-2012 05:09 PM przez Tomcur.)
Post: #38
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu
Dobra, pomimo, że na razie nie ma mnie w domu skrobnę pare słów ode mnie. 9.11 z 3miasta leci samolot do Hamburga coś około godziny 16 koszt to 40 zł w jedną stronę. Powrót samolotem jest już odpowiednio droższy.

Polecam obczaić stronkę http://www.estgdansk.pl/index.html i sprawdzić poszczególne linie i koszta dojazdu do Hamburga. W zależności od miejsca wyjazdu koszt jest raz mniejszy raz większy np. Wyjazd z WWA przez zdaje się Poznań kosztuje 106 zł. Gdy znalazłem np. z Olsztyna to takowy już był droższy. Jako, że mamy np. osobę ze Szczecina to widziałem, że jedna z tamtych linii jedzie m.in. niego.
Jak ktoś ma jeszcze jakieś inne pomysły na dojazd to piszcie. Może znacie jakieś inne linie. Wg rozkładu autobus powrotny będzie o godzinie 20.00 w tym wypadku niedziela 11.11.2012r

Nigdy nie organizowałem przejazdów autobusowych, ale jak myślicie jest możliwość wynajęcia np. całego autobusu, jeżeli zebrałoby się nas więcej? Wtedy moglibyśmy negocjacjować godziny powrotu i nie trzeba byłoby zostawać na nocleg tylko od razu wrócić po walce. Dojazd krótki nie jest, a część na pewno poniedziałek pójdzie do pracy/szkoły.

Szkoda, że nie ma podanych żadnych info na temat w jakiej cenie będą bilety. Podejrzewam, że mogą być trochę droższe niż na Wit-Sosna, bo tamta walka odbywała się na stadionie. Tutaj miejsc jest mniej. Przypominam, że oficjalna sprzedaż biletów rusza jutro, jeszcze nie wiem przez jaki serwis. Polak93 mówił, że przy Wit-Sosna była możliwość kupna biletów przez serwis eventim.pl W każdym razie posłałem już do nich maila.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Tomcur - 27-08-2012 04:58 PM
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - jacynko - 27-08-2012, 08:04 PM
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Lucky - 27-08-2012, 08:57 PM
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - Zafka - 29-08-2012, 05:17 PM
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - dzingis - 05-09-2012, 05:10 PM
RE: Klitschko vs Wach-wyjazd na gale boksu - tricu - 11-09-2012, 12:13 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości