Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
04-10-2012, 07:51 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2012 07:57 PM przez Jerome.)
Post: #280
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Brak słów. Kozak w necie, pizda w świecie. To samo tyczy się Ciebie. Myślę, że stojąc 3 milimetry naprzeciw mnie popuściłbyś w gacie a w oczach miałbyś łzy i nie raczyłbyś mnie obrazić. Wchodzę na to forum dyskutować o boksie a nie oglądać Twoje problemy. Wcisnąłeś jak zwykle Adamka między wiersze a gdy ktoś to wyłapał masz problem. Napisałem spokojnie a Ty się spinasz. Odstaw sobie komputer na tydzień to może wyluzujesz.

Żeby nie było, że spamuje to muszę powiedzieć, że Mariusz na treningu medialnym mnie nie przekonuje. Generalnie trener Mariusza jest jakiś.. dziwny. Nie mam nic do gościa ale coś czuję, że będzie On obwiniany w przypadku porażki Vikinga. Znów będzie, że trener jest bardziej kumplem niż szefem zawodnika. Siły Mario też za bardzo nie widać. Wywiadzik ciekawy, na szczęście. Pewność siebie jest ale na razie nie jestem przekonany. Wstydu nie będzie ale nieporadność całkiem możliwa. Chociaż muszę powiedzieć, że momentami Mariusz super rzeczy tworzył na tarczy i fajnie się porusza. Będzie dobrze...

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 04-10-2012 07:51 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości