Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
04-10-2012, 06:42 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2012 06:48 PM przez Jerome.)
Post: #277
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
O ho! Wątek Haye'a się wdarł. Trzeba wkroczyć Tongue
Po pierwsze to porównanie Valueva do Vitka to spora przesada. Valuev był bokserem przeciętnym ale gigantycznym. To były jego największe atuty. Wzrost, masa. Po za tym to kołek albo lepiej konar Tongue Do tego Haye jest lepszym pięściarzem niż Adamek. Szybszym, mocniej bijącym, z lepszą obroną. Dysproporcja jest zatem bardzo duża. Klitschko jest lepszym pięściarzem niż Valuev. Dostosował się do Górala na tyle, że ten był jak mysz zaciągnięta przez kota w ślepy zaułek. Najważniejsze jest jednak to, że Haye nie powinien wygrać z Valuevem. Ja punktowałem dokładnie remis. Pas powinien zatem zostać czy Rosjaninie. Tylko dlatego, że to Haye miał 100% kontroli w ringu i rundy, które przegrywał po prostu oddawał to uznaję to zwycięstwo za słuszne. Do tego ta bomba w 12 rundzie, była to kropka nad i.
@AdamekFightPL
Zamknij się już. Proszę. Wszyscy już apelują o spokój a Ty i tak swoje ostatnie 2 grosze za każdym razem musisz wtrącić. Pogadajcie sobie na priv jak masz taką potrzebę.

@BESTIA
Choć uważam, że to Crumb bardziej nakręcił ten spór to jednak AdamekFightPL wprowadza wszędzie wątek Adamka.

Ostatnio bardzo mało mam czasu na przyjemności a więc i gorzej śledzę boks ale nadrobię zaległości to pogadamy Big Grin

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 04-10-2012 06:42 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości