Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
04-10-2012, 03:03 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-10-2012 03:07 PM przez AdamekFightPL.)
Post: #269
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Crumb
Moderator powinien być odpowiedzialny i przede wszystkim dojrzały a ty nie byłeś ani odpowiedzialny ani dojrzały mimo 20 lat na karku, dlatego też straciłeś te posadkę. Jeżeli uważasz, że moim szczytem byłoby zostanie moderatorem tego forum to się grubo mylisz. Napisałeś co o mnie myślisz, spoko, ale ja nie przywiązuje do tego żadnej wagi. Mało tego jeszcze straciłeś wiele w oczach innych forumowiczów. Zachowałeś się lekkomyślnie, poniosły Cie emocje, całkiem możliwe, że tego żałujesz. Nie czaje Cie Crumb, kiedyś mogliśmy normalnie po ludzku powymieniać się opiniami na dany temat. Jeżeli w jakiejś kwestii się ze mną nie zgadzałeś to to pisałeś, ale nie obrażałeś mnie bezmyślnie tak jak zrobiłeś to powyżej. I nie mów, że mnie znasz na podstawie jakiś wpisów na forum.
@Pakman
Racja, lepszym przykładem była by walka Czagajewa z Wałujewem, ale obaj wiemy jak się ma taka walka do walki Adamek Kliczko. Ja uważam po prostu, że mimo tego iż Wach teoretycznie ma większe szanse na pokonanie Władimira niż miał Adamek Witalija to uważam, że Mariusz wcale nie zaprezentuje się lepiej od Adamka w walce z Kliczko.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - AdamekFightPL - 04-10-2012 03:03 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości