Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
29-08-2012, 09:11 PM
Post: #166
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Ty to musisz znać życie.. i pomyśleć, że masz dopiero 16 lat. Ciesz się - to dar.

Ja nie jestem optymistą i pesymistą. Jestem sobą. Oglądałem Wacha z Fieldsem i od razu mówiłem, że za długo się z nim męczył. Nie uważam go też za jakiegoś wirtuoza szermierki na pięści. Mariusz jest przeze mnie skazywany na porażkę ale to nic dziwnego. Jest niesprawdzony i niekompletny jak na takiego Mistrza jak Wład. Jeśli jednak jakkolwiek ma wygrać ale słusznie to tylko teraz. Wład jest w prime a Mariusz zacznie. Do Braci trzeba mieć warunki żeby myśleć o umiejętnościach. Haye, który moim zdaniem jest o wiele lepszy boksersko niż Bracia nie ma warunków i zawsze będzie miał pod górkę. Mariusz nie ma z kolei zbyt wielkich umiejętności. Ma długą i ciężką łapę. Czy to wystarczy? Zobaczymy. Nie kojarzę aby Góral opowiadał "nie mam nic do stracenia" ale nie mówię, że tak nie było. W jego przypadku spodziewałem się jednak szturmu a'la Chisora tylko na wyższych obrotach. Jak było widzieliśmy. Może i Mariusz jest takim samym underdogiem jak Adamiakowy. Góral ma technikę ale brakuje mu warunków. Wach ma warunki ale słabą technikę. Dlatego uważam, że ma większe szansę niż Tomek..

nie chce mi sie gadac o Adamku... jego walka z Walkerem jest w ogromnym cieniu Wacha i jego walki o pasy Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 29-08-2012 09:11 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości