Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
28-08-2012, 08:32 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 28-08-2012 08:55 PM przez Jerome.)
Post: #153
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@krab13
Na Mariusza nawet stówę jestem gotów wydać. Jest na kogo liczyć.

@AdamekFightPL
Nie czytasz dyskusji, które się tu odbywają gdy Cię nie ma? Pisaliśmy z Crumbem na ten temat.
Żeby nie być typem człowieka, którego sam nienawidzę* to odpowiem Ci, że tak, Wład pierwszy odpuścił.

P.S.: Mariusz przy pozowaniu do zdjęć łapy ustawił jakby na dyskotece bramki strzegł Tongue
* często na forach/shoutboxach ludzie zadają pytanie i są za to karceni, gdyż już wcześniej kilka razy o to pytano. Zamiast odpowiedzieć i mieć spokój ludzie wolą bluzgać pytającego i odpowiedzi mu nie udzielając co dla mnie jest debilizmem. tylee.. ;]
http://www.youtube.com/watch?v=8Ro05McqJ...ture=g-u-u

Czy Wład nieco nie przesadza z tym, że to źle jak rywal mówi, że go znokautuje? Z tego co kojarzę to Vitek za każdym razem mówi, że chce widzieć rywala na dechach. To jest boks a knockout jest jego wisienką na torcie. Czy jeśli Mariusz zapowiada knockout to robi coś złego? Uważam, że nie. Cieszy mnie fakt, że Wład bardzo serio go traktuje. Nie wiem czy się obawia ale respektuje przewagę w niemal każdym zakresie fizycznym. Wołodia ma oczywiście większe doświadczenie jednak czy psychika, które potrafiła być złamana przez mniejszych gości wytrzyma większego, niepokonanego, pewnego siebie faceta? Oby tylko przez kilka rund. Dlaczego? Chcę aby Mariusz wygrał przez KO ale kilka rund dobrego boksu nigdy za wiele Wink
@Tar-Ellendil
To mówisz, że widziałeś już walkę? Kto wygrał ? Tongue

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 28-08-2012 08:32 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości