Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
23-08-2012, 06:13 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-08-2012 06:19 PM przez Jerome.)
Post: #93
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@AdamekFightPL
Haye nie walczy technicznie? No co Ty mówisz? Może nie walczy "automatycznie" jak Wład ale technicznie z pewnością. Uniki, kontry, bloki itd to co? Z ciosem to nie ma co mówić bo co za różnica czy uderzasz z siłą 100kg czy 150 skoro od 75kg jesteś puncherem. Liczby wziąłem z kosmosu jednak chyba wiadomo o co mi chodzi. Jak to Chisora mówi cios posiada każdy i wszystko to kwestia timeingu. Adamek jak się wstrzeli to też na deski nie jednego położy. Druga sprawa to próby wstrzelenia się w ten moment. Haye, Wład wierzą w swoje ciosy więc próbują częściej tych potężnych prawych niż np. Góral co jest moim zdaniem błędem bo na Aguilerę czy Chambersa można było przycisnąć..
Główne pytanie czy Wach na tyle wierzy w swój cios, żeby włączyć go od początkowych rund?
@Pakman
No cóż a ja się z Tobą nie zgodzę. Remis to maks dla Valueva. On na 100% tej walki nie wygrał. Haye na 100% tej walki nie przegrał. Remis to idealne rozwiązanie.
Druga sprawa to "szczelna garda" Mariusza. Skoro Gavern, który słynie raczej z cepów czy też Fields, który od 2/3 rundy walczył ze swoimi nogami potrafili trafić "Waszkę" to znaczy, że takiej szczelnej gardy Mariusz nie ma ;]
Trzecia rzecz to Price, który jednak jest lepszy technicznie niż dość sztywny i jednowymiarowy Wach.

O Haye'u staram się nie gadać bo jestem słynny z nieobiektywności na jego temat... nie wiem czy wiesz.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 23-08-2012 06:13 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości