Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
23-08-2012, 05:54 PM
Post: #90
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
@Pakman
Wyciągnąłeś te walki z rękawa? Niby dlaczego Mariusz miałby się bić z Chisorą czy Adamkiem? Uważam też, że z Chisorą czy Price'em ma takie same szanse jak z Władimirem. Adamek i Boytsov? Ok ale to też łatwizna nie będzie. Bardziej prawdopodobne pojedynki w razie niewypału walki z Klitschko to Stiverne albo Austin. W obu przypadkach Polak jest dla mnie faworytem. Nie wiem skąd też wziąłeś hipotetyczną walkę z Haye'em i na jakiej podstawie uważasz, że Haye który nie dał się znokautować Wołodii poległby przed czasem z leniwym Wachem.. Walki z Valuevem chyba nawet nie oglądałeś. Teoretycznie walki Haye nie wygrał bo powinien być idealny remis 114-114 jednak w żadnym wypadku nie powiedziałbym, że Haye wygrał niesłusznie. Rundy które przegrywał poprostu odpuszczał chodząc jak chciał bez ryzyka. Pomijam już fakt, że nie wiem co musiało by się stać aby Hayemaker zawalczył z naszym Vikingiem.

@AdamekFightPL
Nie wiem jak to wytłumaczyć. Po prostu wydaje mi się, że są więksi puncherzy od niego. Jeśli chodzi o szybkość i technikę to jak dla mnie Haye posiada większe zdolności techniczne i oczywiście jest szybszy. Nie spodziewam się jednak, że mając prawie 2 metry Wład będzie On nurkował pod sierpami rywali czy też przyjmował ciosy na rękawice. Władimir jest innym typem zawodnika.

@PanAdam
Tego dowiemy się tylko oglądając pojedynek.

@Crumb
Nie powiedziałbym, że Adamek miał pełne gacie. Wyglądał na bardzo pewnego. Góral zawsze przerywa pierwszy staredown bo On "jest grzeczny" i On "walczy na ringu a nie na konferencjach". Na ważeniu Tomasz śmiał się lekko z Vitka (ciekawe czemu?) aż nie wytrzymał i się odwrócił ;-D
Ta wypowiedź Mariusza a o pojedynku spojrzeń "przekozacka" ;-P

@Pakman
Do Chisory dorzuciłbym Haye'a, który w czasie walki stracił koncepcję. Początkowe rundy wygrywał. Może też Petera, który bez pardonu rzucał Władem o matę i Adamka, który koncepcję stracił... w pierwszej rundzie. Kingpin też miał Vita gdzieś... bać się na pewno nie bał ale koncepcji mu brakło. Cannon to samo. Od połowy walki twarz zmasakrowana a ten dalej stał.

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 23-08-2012 05:54 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości