Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
22-08-2012, 06:22 PM (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-08-2012 06:26 PM przez Jerome.)
Post: #83
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Paweł Kołodziej:
"- Nie ma w tej chwili zawodnika, który bije mocniej od Władimira Kliczki. Zdecydowanym faworytem jest Ukrainiec."
To, że Wołodia jest faworytem to się zgadzam. To, że bije najmocniej w HW się nie zgodzę. Na pewno bije potwornie mocno ale czy najmocniej, to już nie jestem taki pewien.

"- Władimir to absolutny mistrz wagi ciężkiej.<-1
Najbardziej niewygodny,<-2
najmocniej bijący,<-3
w dodatku boksuje bardzo bezpiecznie dla siebie.<-4
Rywale nie potrafią "urwać" mu nawet rundy.<-5
Trzymam jednak kciuki za Mariusza, szacunek dla niego, że podjął wyzwanie" <-6
1.Wład nie jest absolutnym Mistrzem. Vitali też nie. Nigdy do końca nie będą najlepsi bo z najlepszymi nie walczą. Mam tu na myśli starcie między sobą. Razem są wspaniali ale jeden z nich jest lepszy a drugi słabszy ale niestety nigdy się nie dowiemy kto.
2. Vitali jest bardziej niewygodny. Chyba nawet Haye jest bardziej niewygodny.
3. Pisałem o tym wyżej.
4. Święta prawda ;]
5. Potrafią o.O nawet Tony Thompson ostatnio urwał dwie rundy. Haye urwał ok czterech.
6. Popieram ;-)

"- Wydaje mi się, że do tej walki dochodzi nieco za wcześnie. Przy ukierunkowanej pracy, powinno się to zdarzyć za rok albo półtora. Mariusz robi wielkie postępy. Za dwa lata będzie niesamowity i wtedy taka walka miałaby większy sens. Boks to dyscyplina, gdzie potrzeba czasu. Nie wiem, co skusiło Wacha: chęć szybkiego rozgłosu czy wielka kasa. Na ten moment nie widzę po prostu szans."
Jeśli Wach ma pokonać Klitschkę prawidłowo a nie na farcie to moment jest idealny. Wład jest w prime a Mariusz zaczyna. Gdy Wachu wygra z pewnością powiemy, że to jego prime. Za rok czy półtora Wład będzie już rdzewieć jak teraz jego Brat. Ostatnie zdanie bardzo niegrzeczne. Mariusz ma warunki do tej walki więc skoro się czuje gotowy to nie ma na co czekać. To, że zarobi to na pewno. W końcu to walka o 2 najważniejsze pasy królewskiej kategorii. Rozgłos mu niepotrzebny bo ranking ma wysoki i walkę o Mistrza dostawał już wcześniej bez rozgłosu. Mam tylko nadzieję, że naprawdę jest gotów i nie powie po walce, że nie był ale nie sposób było odmówić takiej propozycji.
"Kurs na wygraną Polaka wyceniono na 9,00 (osiem złotych zysku za każdą postawioną złotówkę). "
Postawię, a co mi szkodzi? Skoro mogę się wzbogacić na Mariusza sukcesie to chętnie Wink

[Obrazek: haye-wlad-exchange.gif]
They think they're good, I know I'm great ;]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Jerome - 22-08-2012 06:22 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości