Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
05-08-2012, 03:41 PM
Post: #50
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(05-08-2012 03:29 PM)Crumb napisał(a):  Co wy gadacie w ogóle... Mariusz ma szansę jak Władimir dostanie jakiejś kontuzji... co to za brednie? w takim razie nawet ja mam szansę na wygraną z Władimirem. Kompletny bezsens.
@Crumb
Z tą kontuzją chodziło o to, że jest to tylko i wyłącznie EWENTUALNOŚĆ, na jaką ma szansę dosłownie każdy bokser. Nikt nie sugeruje, że tylko tak Mariusz wygra.

(05-08-2012 03:29 PM)Crumb napisał(a):  Według mnie Thompson jest gorszym bokserem od naszego Mariusza który jest młody, zdeterminowany i na 100% ustrzeli kilka razy Kliczkę tak jak to zrobił Thompson. Tyle że jak Mariusz go ustrzeli to nie będzie mu do śmiechu. Odczuje ten cios, jestem tego pewien. Mariusz ma OGROMNE szanse na wygranie tej walki. Jak żaden inny bokser w ostatnich kilku latach.
Wacha w żadnym wypadku nie można nazwać pięściarzem młodym, a tym bardziej jeśli chodzi o HW. A co do szans Mariusza, to ja się upieram przy swoim: szans na nawiązanie równorzędnej walki z Kliczką raczej nie widzę.

(05-08-2012 03:29 PM)Crumb napisał(a):  Zapewniam Was, że Mariusz Was zaskoczy i da nam niezapomniane emocjeWink Liczę na niego i chciałbym go jak najbardziej wesprzeć. Wy też powinniście go nie przekreślać i wspierać go jak najmocniej.
Bardzo liczę na zwycięstwo Mariusza i sensację i z całego serca mu tego życzę, bo oprócz tego że jest niezłym bokserem, to jest to też szczery, sympatyczny facet. Nie przekreślam go, tylko patrzę realnie: Władimir jest w tej chwili zdecydowanie najlepszym zawodnikiem wagi ciężkiej, "Wiking" zaś jest niesprawdzony z dobrymi zawodnikami i ma po swojej stronie naprawdę niewiele atutów. O zwycięstwo będzie bardzo trudno, ale mam nadzieję, że to będzie dobra walka. Za Mariusza trzymam kciuki i liczę na to, że dostarczy nam emocji.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 05-08-2012 03:41 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości