Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
05-08-2012, 03:29 PM
Post: #48
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
Co wy gadacie w ogóle... Mariusz ma szansę jak Władimir dostanie jakiejś kontuzji... co to za brednie? w takim razie nawet ja mam szansę na wygraną z Władimirem. Kompletny bezsens. Jeszcze brakuje żebyście napisali, że jeśli nagle Mariusz weźmie krzesło i go uderzy w głowę to ma spore szanse.
Rozmawiajmy o jego szansach na wygraną patrząc na jego umiejętności, gabaryty i mocny cios a nie wymyślamy jakieś cuda, które być może się staną w tej walce.
Adamek szans nie miał żadnych, powtarzałem to wszystkim swoim znajomym. Powiedziałem nawet, że Vitalij będzie się nim bawił. NIKT mi nie wierzył! Każdy był zaślepiony tak samo jak AdamekFightPl. Każdy był zaślepiony jakimiś walkami z McBridami i Maddalonami podczas gdy ja miałem trzeźwe myślenie... Po walce z Grantem już wiedziałem jak będzie wyglądała walka z Vitalijem. Tomasz Adamek ma za małe gabaryty. JEST ZA MAŁY na wagę cieżką, nie nadaje się tam w ogóle. Nigdy nie będzie wygrywał z czołowymi wysokimi przeciwnikami.
Mariusz ma szanse bardzo duże. Wystarczy spojrzeć jak Thompson kilka razy porządnie ustrzelił Władimira. Ogladnijcie sobie powtórkę z ostatniej walki.
Według mnie Thompson jest gorszym bokserem od naszego Mariusza który jest młody, zdeterminowany i na 100% ustrzeli kilka razy Kliczkę tak jak to zrobił Thompson. Tyle że jak Mariusz go ustrzeli to nie będzie mu do śmiechu. Odczuje ten cios, jestem tego pewien. Mariusz ma OGROMNE szanse na wygranie tej walki. Jak żaden inny bokser w ostatnich kilku latach.
Zapewniam Was, że Mariusz Was zaskoczy i da nam niezapomniane emocje;) Liczę na niego i chciałbym go jak najbardziej wesprzeć. Wy też powinniście go nie przekreślać i wspierać go jak najmocniej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Crumb - 05-08-2012 03:29 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości