Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 8 Głosów - 3.88 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
04-08-2012, 10:55 PM
Post: #43
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko
(04-08-2012 08:56 PM)Jerome napisał(a):  @Szakal
Mówiąc o Twoich postach nie chciałem Ci zwrócić uwagi czy coś w tym stylu tylko zaczęło mi być Ciebie żal, że tak cierpliwie mówisz to samo a AdamekFightPL (to nie jest atak) tego nie przyjmuje. Nie chciałem swoim postem wprowadzić jakiegoś napięcia tylko bardziej zaproponować zaprzestanie bezskutecznych starań.
Wiem o co chodziło, ale dyskutuje mi się naprawdę ciekawie i może jakoś AdamekFightPL przekona się do moich/naszych racji? ;]

(04-08-2012 08:56 PM)Jerome napisał(a):  Wyjść do ringu z koncepcją... kontuzji przeciwnika? No litości.. Co do tego lucky-puncha to na niego nawet waciany Góral miał szansę. Jest to lucky-punch więc nie ma nic do rzeczy siła ciosu. To po prostu kwestia chwili.
No akurat tutaj nie zgadzam się kompletnie. Żeby w ogóle bokser mógł myśleć o lucky-punchu (choć oczywiście nie dosłownie), to po prostu musi mieć mocny cios. Bez tego ani rusz, chyba że walczysz z kimś naprawdę bardzo, ale to bardzo szklanym. Fakt, to jest kwestia chwili, ale mocny cios to absolutna podstawa. Adamek nie ma ŻADNYCH szans na lucky-puncha ze względu na waciany cios. To samo czeka Cunninghama dla przykładu.
Co do kontuzji, to oczywiście że to przesada. To jest po prostu ewentualność niesamowicie mało prawdopodobna, chociaż oczywiście wykluczać jej nie można. I głównie o to w tej kwestii chodzi.

Zaś co do kwestii samego pojedynku, to ja naprawdę nie widzę szans Wacha na nawiązanie z Kliczką walki w jakimkolwiek znaczeniu. Może nie doceniam Mariusza, ale on jest niesprawdzony z czołówką, z kimś takim jak Władimir nie miał styczności i będzie miał piekielnie ciężko. Chociaż bardzo chciałbym się mylić.

I dwa posty co prawda kierowane do @redda i @Metzgera, ale parę słów od siebie napiszę:
(04-08-2012 08:56 PM)Jerome napisał(a):  Mówiąc, że Wach ma większe szanse od Adamka nie są atakiem na Górala czy też jego krytyką a po prostu porównaniem naszych rodaków
Dokładnie! To normalne, że w przypadku walki o pas najpierw jednego Polaka, a potem drugiego porównania będą się pojawiać. I to nie jest w tym wypadku żadna bezzasadna krytyka Adamka, tylko wystawianie opinii na podstawie tego co zobaczyliśmy, a Tomasz wypadł naprawdę bardzo słabo.

(04-08-2012 08:56 PM)Jerome napisał(a):  a Vitek zamiast doskoczyć i walnąć kończący cios podbródkowy kazał Tomowi szybko wstać. [...] To co w Tomka głowie się musiało pojawić po tym geście musiało go bardzo mentalnie zniszczyć.
Moim zdaniem to naprawdę zniszczyło Adamka, bo to było po prostu UPOKARZAJĄCE. Występujesz przed własną publicznością, myślisz że jesteś w stanie pokonać mistrza, a ten nie dość że robi z Tobą co chce, to jeszcze wręcz nakazuje Ci wstać i walczyć. To psychicznie musiało być po prostu straszne.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - Szakal - 04-08-2012 10:55 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 07-11-2012, 11:50 AM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - dominik19113 - 10-11-2012, 09:37 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - poliloli - 11-11-2012, 06:09 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - SGS - 12-11-2012, 06:10 PM
RE: Mariusz Wach vs Wladimir Kliczko - BMH - 05-12-2012, 05:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości